اینستاگرام در حال آزمایش یک ویژگی دیگر است که به نظر می رسد آن را از چیزی که قبلاً آن را می شناختیم دور می کند. . پلتفرم رسانه اجتماعی که به عنوان یک برنامه اشتراک گذاری عکس محبوبیت پیدا کرد، در حال آزمایش ویژگی است که به شما امکان می دهد موسیقی را به پست های اضافه کنید. اما آیا کسی به این نوع ویژگی نیاز دارد؟ اینستاگرام شروع به آزمایش موسیقی در پست‌های می باشد.

این تست توسط Roxanne Chinoy، مدیر شریک استراتژیک Reels Content Strategy & Community در اینستاگرام به نمایش گذاشته شد. او پیش نمایشی از این ویژگی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و گفت که در هند و چند کشور دیگر در حال آزمایش است.

مقاله پیشنهادی زرگیل به شما دوست عزیز

بر اساس Digital Trends، سایر کشورها برزیل و ترکیه هستند. این ویژگی به شما امکان می‌دهد در بخش‌های Trending یا For You به مرور صوت بپردازید و همچنین می‌توانید آهنگ‌های خاصی را جستجو کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آهنگی را برای همراهی با پست خود انتخاب کنید، مدت زمانی را که می خواهید پخش شود انتخاب کنید و سپس آن را در فید خود به اشتراک بگذارید و آهنگ در هدر پست ظاهر می شود و اگر شما یا هر کاربر اینستاگرام روی آن کلیک کنید به صفحه صوتی منتقل می شوید که در آن می توانید تمام پست های فید را که از آن آهنگ خاص استفاده کرده اند مشاهده کنید. چرا ما موسیقی را در پست های فید اینستاگرام نمی خواهیم؟

اینستاگرام

اینستاگرام

1-اینستاگرام در درجه اول بصری است

در حالی که افزودن قابلیتی که موسیقی را به پست‌های فید اضافه می‌کند، مزایای خود را دارد، مانند ارائه گزینه‌های بیشتر به کاربران برای پست‌های معمولی، اما بدی آن بیشتر از خوبی آن است. با توجه به اینکه می‌توانید از قبل موسیقی را به حلقه‌ها و استوری‌های خود اضافه کنید، افزودن آن به پست‌های فید خود از طرف اینستاگرام بیش از حد به نظر می‌رسد. بعید است که کاربران بخواهند به تمام پست های اینستاگرام خود صدا اضافه کنند. در حالی که اینستاگرام به سمت محتوای ویدیویی بیشتر است، هنوز هم در درجه اول بصری است. کاربران لزوماً صدا را در هر پست نمی خواهند، به خصوص وقتی که فقط موسیقی پس زمینه باشد.

گوناگونی، نمک زندگی است. پست‌های فید می‌توانند در مورد صدا استثنا باشند، به طوری که کاربران می‌توانند به جای اینکه تمام محتوایشان حاوی موسیقی یا صدا باشد، محتوای مختلفی را ارسال کنند. این امر به ویژه برای کاربرانی که فالوورهای بیشتری دارند و برای سازندگان یا تأثیرگذارانی که دنبال کنندگان آن‌ها نمی‌خواهند از محتوای مشابه خسته شوند، مهم است. در نهایت، مشاهده پست‌ها با صدا (مانند فیلم‌ها) داده‌های بیشتری مصرف می‌کند. همه افراد وای فای بدون محدودیت ندارند و هزینه های داده تلفن همراه در برخی کشورها بسیار بالاتر است، بنابراین ارزش تبدیل همه نوع پست ها به پست های پرمصرف را ندارد.

صداگذاری بروی فیدها

اینستاگرام

2- فیلم ها از قبل دارای ویژگی صوتی هستند

ویدئوها دارای قابلیت های صوتی هستند. اینستاگرام احتمالاً با هدف رقابت باتیک تاک بیشتر بر روی محتوای صوتی و تصویری تمرکز کرده است. به این ترتیب، در حال حاضر بخش‌هایی از برنامه وجود دارد که کاربرانی را که به دنبال تجربه‌ای متمرکز بر ویدیو هستند، خارش می‌کند. قرقره ها به طور قابل توجهی از تجربه تیک تاک تقلید می کنند. به نظر نمی رسد با افزودن گزینه موسیقی برای همه پست های فید، چیز زیادی به دست بیاورید.

ویژگی صوتی

ویژگی صوتی

3- تصاویر به تنهایی هنوز معنی دار هستند.

اینستاگرام به دلیل منحصر به فرد بودنش محبوب شد – تمرکز آن بر روی عکس ها به جای متن، چیزی که فیس بوک و توییتر بیشتر روی آن تمرکز می کنند. مردم از ایجاد فیدهای زیبایی شناسی لذت می برند که انجام این کار با تصاویر معمولی آسان تر است. اگرچه ویدیوها در طول سال ها حتی محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند، هنوز هم جایی برای تصاویر معمولی در برنامه وجود دارد.افزودن موسیقی به تصاویر فقط ویژگی جذاب اصلی اینستاگرام را کاهش می دهد. آیا اینستاگرام منحصر به فرد بودن خود را از دست می دهد؟ از زمانی که تیک تاک بسیار محبوب شد، به نظر می رسد اینستاگرام سعی کرده جادوی خود را بازسازی کند. در حالی که برای شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی خوب است که تکامل یابند و ویژگی‌هایی ارائه دهند که تعامل بیشتری برای کاربران ایجاد کند، اما باید مراقب باشند که ذات خود را در این فرآیند از دست ندهند. در این مرحله، نمی‌توان گفت اینستاگرام چه کار دیگری انجام خواهد داد.

 

منبع: www.makeuseof.com

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید