بهترین کشورهای برای مهاجرت

0
835
بهترین کشورهای برای مهاجرت

مهاجرت اتفاقی هست که در تمام کشورها رخ می دهد. اگر به دنبال مقصدی برای شروع یک زندگی جدید در کشوری هستید. که فرصت های کار و سرمایه گذاری را در اختیار شما قرار می دهد.

در اینجا بهترین کشورهای را که از موقعیت های مختلف، مناسب مهاجرت می باشد را بررسی می کنیم. اخبار و گزارش جهانی» برای سال 2021 که بر اساس معیارهای کیفیت بالای زندگی و فرصت هایی که در اختیار سرمایه گذاران و حتی گردشگران قرار می دهد.

بهترین کشورهای برای مهاجرت
  • کانادا:

مساحت کانادا حدود دو پنجم قاره آمریکای شمالی است که آن را بعد از روسیه دومین کشور بزرگ جهان می کند.کانادا به خود می بالد که محیطی را فراهم می کند که همه شهروندانش را تشویق می کند. که به چندفرهنگی بودن آن احترام بگذارند.

این کشور به عنوان یک کشور صنعتی با تکنولوژی بالا با استاندارد زندگی بالا متمایز است. و این کشور صادرکننده مهم انرژی، غذا و مواد معدنی است. کانادا از نظر ذخایر نفت در رتبه سوم جهان و چهارمین تولید کننده نفت در جهان قرار دارد.

و همچنین کانادا یکی از اعضای سازمان ملل است، جایی که در بسیاری از ماموریت های حفظ صلح شرکت کرده است. کانادا همچنین یکی از اعضای ناتو و کشورهای مشترک المنافع است.

پاسپورت کانادایی در حال حاضر بر اساس شاخص طبقه بندی پاسپورت مهاجرتی Reach در رتبه نهم قرار دارد. که دسترسی به 184 مقصد در سراسر جهان را فراهم می کند. و یکی از مطلوب ترین پاسپورت ها به حساب می آید.زیرا به دارنده آن بالاترین درجه حرکتی را بین مقاصد مختلف می دهد.

ژاپن
  • ژاپن:

ژاپن سومین اقتصاد بزرگ جهان است و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو، تجهیزات الکترونیکی و فولاد در جهان است.

بخش خدمات بالاترین درصد اقتصاد را از نظر تولید ناخالص داخلی و نیروی کار تشکیل می دهد. پاسپورت ژاپنی در حال حاضر بر اساس شاخص رتبه بندی پاسپورت مهاجرتی Reach در رتبه چهارم قرار دارد. که دسترسی به 189 مقصد در سراسر جهان را فراهم می کند.

و یکی از مطلوب ترین پاسپورت ها محسوب می شود. زیرا بالاترین درجه تحرک را بین مقاصد مختلف به دارنده آن می دهد. با این پاسپورت می‌توانید از ژاپن دیدن کنید. جایی که بیش از ده‌ها سایت میراث جهانی یونسکو را در خود جای داده و زادگاه سوشی است و عضو بسیاری از سازمان‌های جهانی از جمله سازمان ملل، بانک توسعه آسیایی و بانک جهانی است.

بهترین کشورهای برای مهاجرت
  • آلمان:

آلمان پرجمعیت ترین کشور اتحادیه اروپا است و یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان را دارد. این کشور در مرکز اروپا و در مرزهای نه کشور واقع شده است و اقتصاد آن یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان است.

آلمان یکی از بزرگترین واردکنندگان و صادرکنندگان در جهان است که بخش خدمات (شامل ارتباطات، مراقبت های بهداشتی و گردشگری). علاوه بر بخش صنعتی و کشاورزی، بزرگترین نقش را در اقتصاد کشور دارد.

آلمان بخشی از سازمان های بین المللی از جمله سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا. گروه بیست، ناتو و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است. قدرت این کشور و روابط آن با سایر کشورها به طور مثبت در قدرت پاسپورت آن منعکس شده است، زیرا پاسپورت آلمانی به شما امکان می دهد در هنگام ورود به 192 مقصد در سراسر جهان با یا بدون ویزا وارد شوید.

  • سوئیس:

سوئیس نرخ بیکاری پایینی دارد و یکی از بالاترین نرخ‌های تولید ناخالص داخلی سرانه در جهان است. اقتصاد کشور قوی با نرخ‌های پایین مالیات شرکت‌ها می باشد. و بخش خدمات بسیار توسعه‌یافته به رهبری خدمات مالی و صنعت تولیدی با فناوری پیشرفته پشتیبانی می‌شود.

پاسپورت سوئیس در حال حاضر بر اساس شاخص پاسپورت مهاجرتی Reach در رتبه هفتم قرار دارد.که دسترسی به 186 مقصد در سراسر جهان را فراهم می کند و یکی از مطلوب ترین پاسپورت ها به حساب می آید.

زیرا بالاترین درجه تحرک را بین مقاصد مختلف به دارنده آن می دهد. سوئیس و به ویژه پایتخت آن ژنو، مکان محبوبی برای مقر سازمان‌های بین‌المللی مانند کمیته بین‌المللی صلیب سرخ و سازمان ملل است. اگرچه سوئیس تا سال 2002 به این صلیب سرخ نپیوست و این کشور نیز عضو آن است. از صندوق بین المللی پول، سازمان تجارت جهانی و بانک جهانی.

مقاله پیشنهادی زرگیل به شما دوست عزیز

بهترین کشورهای برای مهاجرت
  • استرالیا:

کشورهای مشترک المنافع استرالیا دارای مساحت یک قاره است و همچنین شامل تعدادی جزیره است. کشوری ثروتمند با اقتصاد مبتنی بر بخش خدمات و صادرات کالا و تولید ناخالص داخلی نسبتاً بالایی است.

استرالیا عضو سازمان های بین المللی و منطقه ای بزرگ از جمله سازمان ملل متحد، گروه بیست. سازمان تجارت جهانی، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه و انجمن سازمان ملل متحد برای همکاری اقتصادی در آسیا و اقیانوسیه است.

حضور قوی استرالیا در سطح بین‌المللی به پاسپورت این کشور یازدهمین رتبه را با توجه به شاخص طبقه‌بندی پاسپورت مهاجرتی Reach داده است. این شرکت همچنین برنامه نوآوری کسب و کار استرالیا را به شما پیشنهاد می‌کند که برای تاجرانی در نظر گرفته شده است که تجربه کاری موفقی دارند تا آنها را قادر به تاسیس و یک شرکت در کشور کند.

آمریکا
  • آمریکا

ایالات متحده آمریکا کشوری با قدرت اقتصادی و نظامی توسعه یافته است و به همین ترتیب، ردپای فرهنگی آن تأثیر قوی در سراسر جهان بر جای گذاشته است.

اقتصاد ایالات متحده از نظر تولید ناخالص داخلی بزرگترین اقتصاد جهان است. و همچنین در فناوری قدرتمندترین است. صادرات اصلی این کشور کامپیوتر، ماشین آلات الکتریکی، وسایل نقلیه، محصولات شیمیایی، مواد غذایی و تجهیزات نظامی است.

ایالات متحده همچنین دارای بزرگترین ذخایر زغال سنگ در جهان است. این کشور خانه برخی از بهترین دانشگاه های جهان از جمله دانشگاه هاروارد و موسسه فناوری ماساچوست است. ایالات متحده اغلب نقش پیشرو در سازمان های بین المللی ایفا می کند و نیروی پایه گذار نهادهایی مانند سازمان ملل، ناتو و بانک جهانی بوده است.

  • نیوزلند:

نیوزلند کشوری است واقع در اقیانوس آرام در جنوب شرقی استرالیا.اکثریت جمعیت نیوزلند در جزیره شمالی متمرکز هستند و نزدیک به یک سوم جمعیت تنها در اوکلند زندگی می کنند.

نیوزلند در دهه های پس از استقلال خود رشد و تحول شگفت انگیزی را تجربه کرد. بازار صادراتی در اینجا مملو از لبنیات، گوسفند، گوشت گاو، مرغ، میوه، سبزیجات و شراب باز شده است.

هزینه‌های آموزشی این کشور به عنوان درصدی از تولید ناخالص داخلی یکی از بالاترین‌ها در جهان است. از سال 1980، نیوزیلند پیشرو در حفظ صلح و امنیت جهانی و عضو سازمان های بین المللی مهم از جمله سازمان ملل متحد. سازمان همکاری اقتصادی و توسعه، همکاری اقتصادی آسیا و اقیانوسیه و مجمع جزایر اقیانوس آرام بوده است.

پاسپورت این کشور در حال حاضر در رتبه ششم قرار دارد و شما می توانید از لینک ذکر شده جزئیات بیشتر در مورد بازدید خود را کسب کنید.

انگلیس
  • انگلستان:

بریتانیا کشوری بسیار توسعه یافته است که دارای نفوذ بین المللی اقتصادی، سیاسی، علمی و فرهنگی قابل توجهی است.این کشور در گوشه شمال غربی اروپا واقع شده است.

پایتخت لندن، مرکز مالی بین المللی بزرگ و یکی از پربازدیدترین شهرهای جهان است. صنعت بانکداری و گردشگری بخشی از بخش خدمات بزرگتر است که بخش قابل توجهی از رشد اقتصادی کشور را هدایت می کند.

بریتانیا خانه برخی از بهترین دانشگاه های جهان از جمله آکسفورد، کمبریج و امپریال کالج لندن است. بریتانیا عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد و عضو سازمان های بین المللی بزرگ از جمله اتحادیه اروپا، سازمان تجارت جهانی، بانک جهانی، ناتو و گروه بیست است.

پاسپورت بریتانیا در مقایسه با سایر پاسپورت‌ها جایگاهی قوی دارد، زیرا به دارنده آن اجازه می‌دهد در بدو ورود به 186 مقصد بدون ویزا یا ویزا وارد شود.

سوئد
  • سوئد:

سوئد که از غرب توسط نروژ و از شرق با دریای بالتیک احاطه شده است، در سراسر شبه جزیره اسکاندیناوی امتداد دارد و از نظر مساحت یکی از بزرگترین کشورهای اتحادیه اروپا است.

نرخ‌های مالیاتی این کشور پایین است و زیرساخت‌های پیشرفته، شبکه حمل‌ونقل، سیستم مراقبت‌های بهداشتی و تحصیلات دانشگاهی به ارائه استانداردهای زندگی پیشرفته برای شهروندان کمک می‌کند.

سوئد بهبود فزاینده ای را تجربه می کند و به دنبال گسترش بازارهای تجاری خود است. این یک شریک در سازمان پیمان آتلانتیک شمالی است. این کشور همچنین عضو سازمان ملل متحد. سازمان همکاری اقتصادی و توسعه و سازمان تجارت جهانی است.

پاسپورت سوئدی رتبه ششم را در شاخص مهاجرت به دست می آورد و به دارنده آن اجازه می دهد در بدو ورود بدون ویزا یا ویزا به 188 مقصد در سراسر جهان وارد شود.

بهترین کشورهای برای مهاجرت
  • هلند:

هلند که در امتداد حاشیه اروپای غربی واقع شده است، سرزمینی ساحلی پر از آسیاب های بادی است که مشخصه توسعه آن در اطراف آب است.

این کشور توسعه یافته و پردرآمد به خاطر لاله هایش معروف است و یکی از صادرکنندگان پیشرو کشاورزی در جهان است.

سیاست بازار باز و مکان‌های اصلی حمل‌ونقل در هلند کمک می‌کند تا در سطح اقتصادی، دولت از طریق تلاش‌های حفظ صلح خود نقش مهمی ایفا کند، این کشور عضو سازمان ملل متحد و مقر دیوان بین‌المللی دادگستری و دیوان بین‌المللی کیفری است.

دادگاه در لاهه این کشور یکی از اعضای موسس ناتو و اتحادیه اروپای مدرن بود که به شدت از آن حمایت می کرد. پاسپورت قدرتمند این کشور، آن را در جایگاه پنجم قرار می دهد و به دارنده آن اجازه می دهد تا در بدو ورود به بیش از 188 مقصد بدون ویزا یا ویزا وارد شوند.

منبع: reachimmigration

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید