خطرناک ترین نژاد سگ در جهان

0
1300
خطرناک ترین نژاد سگ در جهان

در این مقاله در مورد خطرناک ترین نژاد سگ در جهان خواهیم گفت.  روز جهانی سگ هر سال در 26 آگوست جشن گرفته می شود تا هر نژاد سگ را جشن بگیرند و به آن احترام بگذارند.

هیچ کس نمی تواند قلب ما را به اندازه سگ ها به دست آورد. ما لیستی از 6 نژاد سگ خطرناک جهان را گردآوری کرده ایم. بنابراین اگر هر یک از این سگ های لیست شده را در حالت عصبانی دیدید، فقط دوری کنید و آرام رفتار کنید.

سگ به عنوان بهترین دوست انسان ها شناخته شده است. سگ ها نه تنها بازیگوش، دوستانه، وفادار هستند. بلکه خطرناک هم هستند.

بسته به نوع تربیت و خلق و خوی حیوان، هر نژاد سگ می تواند تهدیدی برای انسان باشد. آنها از نسل گرگ ها بودند، توسط انسان ها پرورش یافتند و در نتیجه به یکی از وفادارترین و خطرناک ترین حیوانات تبدیل شدند.

1.پیت بول تریر آمریکایی

پیت بول های آمریکایی یکی از خطرناک ترین سگ ها هستند که توسط بسیاری از کشورهای جهان ممنوع شده است. این سگ با جثه متوسط، باهوش و مو کوتاه، یکی از خطرناک ترین نژادهای سگ در جهان است.

ویژگی های ضروری پیت بول تریر آمریکایی قدرت، اعتماد به نفس و اشتیاق به زندگی است. این نژاد به دلیل هوش بالا و تمایل به کار در رویدادهای عملکردی بسیار خوب عمل می کند.

بر اساس داده های dogsbite.org، در دوره 13 ساله 2005 تا 2017، سگ های پیت بول 433 آمریکایی را کشته اند. پیت بول در 66 درصد (284) از این مرگ و میرها نقش داشته است.

مقاله پیشنهادی زرگیل به شما دوست عزیز

/باهوش-ترین-حیوانات-جهان

2.روتوایلر

یکی دیگر از خطرناک ترین نژاد سگ در جهان روتوایلرهاهستند. آنها سگ های خانوادگی نامناسبی هستند، به ویژه برای خانواده هایی که صاحبان آماتور دارند. آنها یکی از بدترین خلق و خوی ها را دارند و برای اجتناب از موقعیت ها نیاز به آموزش مداوم و توجه دارند.

طبق داده‌های dogsbite.org، روتوایلرها، در طول دوره 13 ساله، 10٪ (45) از حملات منجر به مرگ را انجام داده‌اند.

خطرناک ترین نژاد سگ در جهان

3.ژرمن شپرد

در ایالات متحده، ژرمن شپرد دومین نژاد پرطرفدار سگ است که به نام آلسیشن نیز شناخته می شود. آنها بخش مهمی از جوخه های پلیس در سراسر جهان هستند.

مطالعات نشان داده است که ژرمن شپردها سومین سگ باهوش هستند، به همین دلیل در اداره پلیس از آنها استفاده می شود. هنگامی که آنها حمله می کنند، با گازی که بیش از 1060 نیوتن نیروی دارد حمله می کنند.

طبق داده‌های dogsbite.org، ژرمن شپردها بین سال‌های 2005 تا 2017 باعث مرگ 20 نفر شدند.

بولداگ آمریکایی

4.بولداگ آمریکایی

بولداگ‌های آمریکایی سگ‌های ورزشکاری متعادلی هستند که قدرت، استقامت، چابکی و رفتاری دوستانه از خود نشان می‌دهند. از لحاظ تاریخی، آنها به عنوان یک سگ مفید برای کار در مزرعه پرورش داده می شدند.

بر اساس داده‌های dogsbite.org، آن‌ها بین سال‌های 2005 تا 2017 باعث 15 مرگ (3.5 درصد) شدند.

بولماستیف

5.بولماستیف

بولماستیف ها سگ هایی باهوش، ورزشکار و پرانرژی هستند. آنها به طور طبیعی خلق و خوی تهاجمی دارند که اگر به درستی از آن مراقبت نشود می تواند کشنده باشد.

بولماستیف ها معمولاً به دلیل رفتار خلقی خود به عنوان سگ نگهبان استفاده می شوند. این سگ ها می توانند با آموزش مداوم از سنین پایین قابل اعتماد و مطیع شوند.

طبق داده‌های dogsbite.org، بولماستیف‌ها بین سال‌های 2005 تا 2017 باعث 14 مرگ و میر شدند.

هاسکی

6.هاسکی

هاسکی های سیبری به عنوان سگ های کار پرورش داده شده اند و به همین دلیل است که آنها چندان اجتماعی نیستند. اما، با رویکرد و آموزش صحیح، می توانید آنها را دوستانه تر و آرام تر کنید.

اجتماعی شدن و آموزش ضعیف مطمئناً آنها را به سگ های پرخاشگر و خطرناک تبدیل می کند.

طبق داده های dogsbite.org، هاسکی باعث 13 مرگ (3٪) بین دوره 2005-2017 شد.

منبع: www.dnaindia.com

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید