دواین جانسون و هدیه گرانبهاش به طرفدارش

دواین جانسون (Dwayne Johnson ) کامیون سفارشی خود را برای کریسمس به یکی از طرفدارانش هدیه داد. در اینستاگرام، جانسون ویدیویی را همراه با یک توضیح طولانی منتشر کرد که توضیح می‌داد چرا وسیله نقلیه را واگذار کرده و فقط چرا اسکار رودریگز، مربی شخصی و کهنه‌کار نیروی دریایی را برای دریافت آن انتخاب کرده است. ستاره Jungle Cruise نوشت: “من طرفداران را به یک نمایش تئاتر ویژه Red Notice دعوت کردم و می خواستم برای همه آنها کار جالبی انجام دهم.”

تعدادی از طرفداران دواین می توانستند در نمایش فیلم جدید جانسون کاملا رایگان شرکت کنند. فیلم  Red Notic که رایان رینولدز و گال گدوت در آن ایفای نقش کرده بودند. دواین یکی از طرفداران خود را برای دادن هدیه گرانبهاش انتخاب کرده بود دواین جانسون گفته که اول می خواسته ماشین پورش ای را که در فیلم با آن رانندگی می کرده را هدیه بدهد اما شرکت خودرو سازی آلمان با او موافقت نکرده است و همین عامل باعث می شود که بفکر ماشین خودش بی افتد و آن را هدیه دهد.

 

مقاله پیشنهادی زرگیل به شما دوست عزیز

دواین جانسون Dwayne Johnson

چرا دواین جانسون از بین آن همه طرفدار خود اسکار را انتخاب کرد

جانسون اضافه کرد که سپس تا آنجایی که می توانست اطلاعاتی را در مورد هر یک از مخاطبان جمع آوری کرد و در نهایت به این نتیجه رسید که رودریگز سزاوار این هدیه است. جانسون سپس توضیح می‌دهد که چرا رودریگز لیاقت آن را داشت: بخاطر اینکه او از مادر هفتاد و پنج ساله اش مراقبت می کند و رهبر ارکستر در کلیسا می باشد و زنانی که قربانی خشونت هست را حمایت می کرده و غذایی آنها را تامین می کند

جانسون می‌گوید: برای من افتخار است که به کسی شادی بدهم که لیاقت خیلی بیشتراز کامیون من را دارد.

رودریگز بعداً تصویری از خود در کنار کامیون را در اینستاگرام خود منتشر کرد و زیرنویس آن را نوشت: «هیچ کلمه‌ای برای بیان اینکه چقدر خوشحال و سپاسگزارم نیستم».

 

منبع: www.independent.co.uk

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید