و اما باز هم سامسونگ اپل را مسخره کرد ، اپل مدتی قبل از نسل جدید لپ‌تاپ‌های سری مک‌بوک پرو رونمایی کرد که همراه با چیپست‌های اختصاصی راهی بازار شده‌اند. اما در این میان، عرضه‌ی دستمال 19 دلاری از طرف اپل سروصدای زیادی را ایجاد کرد. با وجود اینکه این دستمال پارچه‌ای با تمسخر افراد زیادی مواجه شد، ولی اپل فقط چند روز بعد اعلام کرد که این دستمال با استقبال گسترده‌ی کاربران روبرو شده است

مقاله پیشنهادی زرگیل به شما دوست عزیز

در این میان، ظاهرا سامسونگ هم برای تمسخر اپل تصمیم گرفته تعدادی دستمال رایگان به کاربران خود بدهد. طبق گزارش یکی از سایت‌ها، در اپلیکیشن مخصوص کاربران سامسونگ موسوم به Samsung Members در آلمان، یک صفحه‌ی تبلیغاتی قرار گرفته که در آن آمده به 1000 کاربر نخست که در این طرح ثبت‌نام کنند، دستمال مخصوص تمیز کردن گجت‌ها داده می‌شود.

بر اساس اسکرین‌شات منتشر شده، دستمال موردنظر مبتنی بر ابعاد 20 در 20 سانتی‌متر است و این یعنی بزرگ‌تر از دستمال اپل محسوب می‌شود. همچنین ظاهرا این طرح فقط برای کاربران آلمانی ارائه شده و این یعنی سامسونگ برای تمسخر اپل تصمیم گرفته هزینه‌ی چندانی نکند. و اما باز هم سامسونگ اپل را مسخره کرد این اولین باری نیست که سامسونگ شرکت اپل را به سخره می‌گیرد. به عنوان مثال می‌توانیم به تمسخر این شرکت برای حذف جک هدفون از آیفون 7 و اصرار به استفاده از بریدگی نمایشگر اشاره کنیم.

با وجود این کارها، خود سامسونگ هم در نهایت جک هدفون را از تعدادی از گوشی‌های خود حذف کرد و بر اساس رندرهای منتشر شده، نسل جدید تبلت‌های این شرکت دارای بریدگی نمایشگر هستند. همچنین باید به تمسخر اپل بر سر حذف شارژ از جعبه‌ی گوشی اشاره کنیم که سامسونگ هم چنین کاری را انجام می‌دهد. بنابراین شاید در سال 2022 سامسونگ از یک دستمال گران‌قیمت رونمایی کند.

منبع: Android Authority

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید