سریال انیمیشن بایمکس (Big Hero6) به دیزنی بر می گردد.

0
1133
سریال انیمیشن بایمکس (Big Hero6) به دیزنی بر می گردد.

انیمیشن بایمکس (Big Hero6) ربات پرستار نوازشگر برای کمک به افراد طراحی شده است که با همین موضوع وارد دیزنی می شود.

در 29 ژوئن در دیزنی پلاس نمایش داده می شود و به سفر ربات همراه عنوانی ادامه می دهد که او سعی می کند بیماران را در شهر خیالی سان فرانسوکیو درمان کند.

آنهایی که انتظار ضرب وشتم ابرقهرمانی و مبارزه با جرم و جنایت را دارند باید انتظارات خود را به عنوان انیمیشن بایمکس (Big Hero6)  کاهش دهند.

یک قالب داستان سرایی اپیزودیک با پرستاری که در آغوش گرفتن تلاش می کند تا یک بیمار را در هر قسمت معالجه کند، استفاده می کند. اما این بدان معنا نیست که نمایش جالب نخواهد بود.

زمان پخش سریال انیمیشن بایمکس (Big Hero6)

همچنین در پایان تریلر مشخص شد که پخش انیمیشن Baymax از تاریخ ۲۹ ژوئن (۸ تیر)‌ از دیزنی پلاس آغاز خواهد شد. که این انیمیشن ظاهرا در ۶ قسمت تولید شده است. اسکات ادسیت در نقش بیمکس، رایان پاتر در نقش هیرو هامادا و مایا رودولف در نقش خاله کَس، از جمله صداپیشگان انیمیشن Big Hero 6 هستند که برای صداپیشگی دوباره دراین سریال بازگشته‌اند

همانطور که از تریلر می بینیم این کار فوق العاده دوستانه با اصرار خود برای ارائه مراقبت های پزشکی به نیازمندان، حتی بر خلاف میل آنها، هرج و مرج زیادی ایجاد می کند. دان هال که کارگردانی انیمیشن بایمکس (Big Hero6)  را به همراه کریس ویلیامز بر عهده داشت. خالق انیمیشن بایمکس (Big Hero6)  خواهد بود. هال در بیانیه ای درباره این سریال صحبت کرد و گفت:

فکر می‌کردم اجرای یک سریال Disney با بایمکس که با افراد عادی تعامل دارد، سرگرم کننده است. در هر یک از شش قسمت ما، بایمکس فقط می‌خواهد به کسی کمک کند. و خیلی وقت‌ها نمی‌خواهند به او کمک شود. او شروع می‌کند. برای رفع یک مشکل فیزیکی که او شناسایی کرده است، و در این فرآیند، به یک مکان عمیق تر و احساسی تر می رسد و می تواند تقریباً در آن نقش متحول شود.

پرفروش ترین در سال 2014

این انیمیشن پرفروش ترین انیمیشن سال 2014 بود و حتی جایزه اسکار بهترین انیمیشن بلند را نیز از آن خود کرد. اما تقریباً یک دهه می گذرد و ما هنوز هیرو هامادا و گروهش از ابرقهرمانان فن آوری را دوباره روی صفحه نمایش بزرگ نبینیم. با این حال، داستان شخصیت‌ها در نمایش انیمیشن دو بعدی انیمیشن بایمکس (Big Hero6) ادامه دارد.

مقاله پیشنهادی زرگیل به شما دوست عزیز

سازنده سریال انیمیشن بایمکس (Big Hero6)

این سریال که توسط مارک مک کورکل و باب اسکولی خلق شده است. از سال 2017 تا 2021 در دیزنی XD و کانال دیزنی اجرا شد. در حالی که انیمیشن بایمکس (Big Hero6) با برخی از عناصر داستانی فیلم در تضاد است. اما به عنوان یک ادامه رضایت بخش عمل می کند و اکثر فیلم ها را در خود دارد.

سریال انیمیشن بایمکس (Big Hero6) ، اولین انیمیشن سریالی ساخته شده براساس انیمیشن Big Hero 6 نیست و پیش از این سریال Big Hero 6: The Series تولید و در بین سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ پخش شده بود. البته سریال Big Hero 6: The Series درواقع یک انیمیشن ۲بعدی بود، اما انیمیشن Baymax یک اثر کاملا CG است که کیفیت آن قابل مقایسه با انیمیشن‌های سینمایی دیزنی است. انیمیشن Big Hero 6 در سال ۲۰۱۴ روی پرده‌های سینما رفت و موفق شد ۶۵۷.۹ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند.

همچنین انیمیشن بیگ هیرو 6 توانست برنده جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال نیز شود. دان هال، کارگردان انیمیشن Big Hero 6 وظیفه ساخت انیمیشن Baymax را بر عهده داشته است و دین ولینز (قسمت ۱، ۲ و ۶)، لیسا تریمن (قسمت سوم) دن آبراهام ( قسمت چهارم) و مارک کندی (قسمت پنجم) وظیفه کارگردانی قسمت‌های مختلف انیمیشن بیمکس را بر عهده داشته‌اند. سیروکو دانلپ نیز وظیفه نوشتن فیلمنامه این انیمیشن را بر عهده داشته است.

 بازیگران اصلی ستاره

در مورد وضعیت فعلی انیمیشن بایمکس (Big Hero6) هنوز خبری در دست نیست. اما زک پریش، که به عنوان مدیر انیمیشن در این فیلم خدمت می کرد، در سال 2021 به روز رسانی دنباله آن را ارائه کرد.

اگرچه او چیزی را تایید نکرده است. امیدوار کننده پریش به Collider گفت: هنوز زمان زیادی وجود دارد. زیبایی انیمیشن این است که می تواند داستان را در انتهای این سریال دنبال کند، یا می توانیم در زمان بپریم.

می توانیم به هر کجا که می خواهیم برویم، زیرا انیمیشن است. امیدوارم بایمکس به اندازه کافی موفق خواهد بود که دیزنی به سایر اسپین آف ها و در بهترین حالت، دنباله آن سبز شود. همچنین احتمالاتی وجود دارد که انیمیشن بایمکس (Big Hero6) می تواند در را برای سریال های انیمیشن دیزنی + بیشتر باز کند.

منبع : movieweb.com

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید