فیلم مردعنکبوتی Spider-Man: No Way Home ( راهی به خانه نیست ) با فروش 253 میلیون دلاری صدرنشین باکس آفیس این هفته شده است.در این هفته رکوردهای باکس آفیس رکود جهانی را شکست است. این نه تنها بالاترین اولین فیلم سال 2021 است، بلکه سومین افتتاحیه برتر تمام دوران پس از «انتقام‌جویان: پایان بازی» و «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» است.

اگرچه فروش کلی فیلم ( انتقام جویان : پایان بازی ) به مبلغ 357.1 میلیون دلار پرفروش ترین فیلم افتتاحیه تاریخ است.

مقاله ای دیگر از زرگیل

تام روتمن، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل گروه موشن پیکچرز سونی پیکچرز گفت: تماشاگران در اوایل این هفته به سینماها هجوم آوردند. آنها می خواهند تا قبل از اینکه اسپویلرهای احتمالی به صورت آنلاین داستان را افشا کنند.

که منجر به فروش 121.5 میلیون دلاری در روز جمعه شده است. سونی گزارش داد که فیلم در روز شنبه ۷۳.۸ میلیون دلار فروش داشته است. تخمین می‌زند تا پایان یکشنبه حدود ۵۷.۳ میلیون دلار فروش بلیت داشته باشد.

فیلم مردعنکبوتی Spider-Man: No Way Home  ( راهی به خانه نیست ) در سطح بین‌المللی از 60 بازار خارج از کشور به 334.2 میلیون دلار رسید که منجر به فروش 587.2 میلیون دلاری جهانی شد که سومین افتتاحیه پرفروش در سراسر جهان در تمام دوران‌هاست

مرد عنکبوتی

اسپایدر من

تحلیل فیلم مرد عنکبوتی توسط تحلیلگران

جف بوک، تحلیلگر ارشد در Exhibitor Relations می گوید: ” این ثابت می کند که تماشاگران سینما وقتی فیلم مناسبی اکران می شود، به سرعت به سمت سینما می آیند. ”

تحلیل‌گران باکس آفیس پیش‌بینی می‌کنند که تماشاگران برای دیدن چندین بار فیلم به سینماها برمی‌گردند. مانند شور و شعفی که در زمان اکران فیلم ( انتقام جویان : پایان بازی ) در سال 2019 اتفاق افتاد.

انتظار دارند که فیلم طی چند هفته آینده فروش خوبی از بلیت داشته باشد. در حالی که تحلیلگران باکس آفیس مطمئن بودند که «راهی به خانه نیست» به راحتی می تواند در طول افتتاحیه خود به راحتی از 100 میلیون دلار فراتر رود، شاهکاری که هیچ فیلم دیگری در طول همه گیری کرونا، نداشته ایم.

بدلیل موارد ابتلا به ویروس کرونا مشخص نبود که آیا فروش بلیت در سینما ها بخوبی انجام شود یا خیر؟ با این حال رابینز می گوید ” آنچه در حال حاضر از «مرد عنکبوتی» می‌بینیم، با توجه به نگرانی‌های مضاعف در مورد نوع امیکرون omicron واقعاً قابل توجه است. ما باید در مورد انتظارات کوتاه مدت محتاط باشیم زیرا همه‌گیری همچنان همه چیز را بی‌ثبات و در معرض عناوین روزانه قرار می‌دهد. طبق گفته استیو باک، مدیر ارشد استراتژی ، یک شرکت تحقیقاتی، حدود 20 میلیون نفر انتظار می‌رود فیلم مردعنکبوتی Spider-Man: No Way Home  ( راهی به خانه نیست ) را ببینند. همچنان اشاره داشته به این موضوع که این تعداد بیش از هر بازی خانگی در طول یک فصل لیگ ملی فوتبال است.

اواشاره کرد که از هر 10 تماشاگر، 9 نفر فیلم جدید فیلم مردعنکبوتی Spider-Man: No Way Home  ( راهی به خانه نیست ) را این آخر هفته دیدند.

پل درگارابدیان، تحلیلگر ارشد رسانه ای می گوید: «ما در تاریخ باکس آفیس و لحظه ای زندگی می کنیم. که برای سال های آینده به آن اشاره خواهد شد. فیلم مردعنکبوتی Spider-Man: No Way Home  ( راهی به خانه نیست ) در حال حاضر فرمانروایی سینماهای سراسر جهان است.

 

منبع: www.cnbc.com

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید