قطره‌های چشمی جدید مورد تایید FDA می‌توانند جایگزین عینک مطالعه برای میلیون‌ها نفر شوند. این قطعا زندگی را تغییر می دهد

یک قطره چشمی که به تازگی تایید شده است که روز پنجشنبه وارد بازار می شود می تواند زندگی میلیون ها آمریکایی که دچار پیرچشمی یا تاری دید می باشند را تغییر دهد.

مقاله ای دیگر از زرگیل را مطالعه کنید

پیرچشمی

وضعیتی که بیشتر افراد 40 ساله و بالاتر را تحت تاثیر قرار می دهد. توسط سازمان غذا و دارو در ماه اکتبر تایید شد، به طور بالقوه جایگزین عینک مطالعه برای برخی از 128 میلیون آمریکایی که با دیدن نمای نزدیک مشکل دارند، خواهد شد. به گفته این شرکت، داروی جدید در حدود 15 دقیقه با یک قطره روی هر چشم، دید واضح تری را برای 6 تا 10 ساعت ایجاد می کند.

تونی رایت، یکی از 750 شرکت کننده در آزمایش بالینی برای آزمایش این دارو، گفت که از چیزی که می دید خوشش می آمد.

پیرچشمی

وارینگ گفت: «این چیزی است که ما پیش‌بینی می‌کنیم در درازمدت به خوبی کار کند. اما این موضوع در یک ظرفیت رسمی ارزیابی و مطالعه خواهد شد.

به هیچ عنوان درمان کننده نیست و نمی تواند مشکل رانندگی در شب یا فعالیت در شرایط کم نوری را برطرف کن

این قطره برای موارد خفیف تا متوسط ​​است و بعد از سن 65 سالگی، با افزایش سن، تاثیر کمتری دارد. کاربران همچنین ممکن است به طور موقت در تنظیم فوکوس بین اشیاء دور و نزدیک مشکل داشته باشند.

در حال حاضر، این دارو تحت پوشش بیمه نیست. پزشکانی که با سی‌بی‌اس نیوز صحبت کردند، گفتند بعید است که بیمه هرگز آن را پوشش دهد، زیرا از نظر پزشکی «ضروری» نیست، زیرا عینک هنوز هم جایگزین ارزان‌تری درمان است.

منبع https://www.cbsnews.com

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید