نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد

0
835
نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد

آیا مدت زیادی منتظر بوده اید تا با دوست پسرتان کنار بیایید، اما هیچ اتفاقی نیفتاده است؟ با این حال، آیا با این فکر که او هرگز با شما ازدواج نخواهد کرد.

احساس ناامیدی می کنید؟ مردانی که به طور جدی عاشق دوست دختر خود هستند، به فکر تشکیل خانواده با آنها هستند. ازدواج هرگز یک سوال نخواهد بود زیرا این هدف نهایی آنهاست. آنها می خواهند بقیه عمر خود را با معشوق خود بگذرانند.

در حالی که شرایط می تواند ازدواج را به تاخیر بیندازد، اما اگر مردی آینده خود را با شما ببیند. مشخص خواهد شد. این در روشی که او سخت تلاش می کند تا زنش را حفظ کند و برای آینده مشترک آنها آماده شود، آشکار خواهد بود. پس اگر علائم زیر را دیدید یا تجربه کردید، معلوم است که هرگز با شما ازدواج نخواهد کرد:

نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد

1.او نسبت به شما یک جنتلمن نیست

مردی که واقعاً شریک زندگی خود را دوست دارد با او مانند یک ملکه رفتار می کند. او حتی پس از سالها زندگی مشترک نسبت به او یک جنتلمن باقی خواهد ماند. بنابراین، اگر به نظر می رسد که دوست پسر شما اصلاً به شما اهمیت نمی دهد، احتمالاً در مورد نگه داشتن شما جدی نیست.

اگر او شما را دوست دارد، شما را برای مدت طولانی منتظر نمی‌گذارد، اجازه نمی‌دهد تا دیروقت و تنها به خانه بروید، یا در حالی که با دستان آزاد جلوی شما راه می‌رود، وسایل سنگین حمل کنید.

2. او ارزش شما را نمی داند.

آخرین باری که در روز تولد یا ولنتاین شما را سورپرایز کرد کی بود؟ آیا او با کمال میل پول خرج می کند تا به شما هدیه بدهد یا شما را به یک قرار دوست داشتنی در سالگردتان بیاورد؟

اگر او هرگز هیچ یک از اینها را انجام نداد، بهتر است تعجب کنید که آیا او واقعاً ارزش شما را می بیند یا خیر. اما، اگر مردی بخواهد شما را نگه دارد، تلاش می‌کند تا احساس خاص بودن را در شما ایجاد کند.

3.او نسبت به شما سرد و بی حوصله است.

هر وقت با هم هستید چطور؟ آیا احساس می کنید که او دور است و همیشه برای رفتن عجله دارد؟ آیا او بیشتر وقت خود را صرف پیمایش تلفنش می کند تا اینکه با شما صحبت کند؟ اگر از حضور شما راضی نباشد، احتمال زیادی وجود دارد که هرگز با شما ازدواج نکند.

4. او اغلب بی ادب است.

آیا او اغلب با شما خشن است؟ اگر هر وقت با هم هستید او همیشه عصبانی است، شاید اصلاً دوست ندارد با شما باشد. مردی که واقعاً شما را دوست دارد از حضور شما بسیار سپاسگزار خواهد بود. او با رفتار بی ادبانه شما را از خود دور نمی کند. همچنین، این احتمالاً تاکتیک او برای خاموش کردن شما و ناامید کردن شما از او است.

نشانه های مردی که قصد ازدواج ندارد

5. او به احساسات شما اهمیت نمی دهد.

علاوه بر این، اگر دوست پسر شما شما را به عنوان همسر آینده خود ببیند، از شما مراقبت خواهد کرد. از جمله احساسات شما. او عمدا کاری را انجام نمی دهد که به شما آسیب برساند. به عنوان یک شریک عاشق، او از شما در برابر بی احترامی، توهین، ناامیدی یا هر چیزی که شما را از درون جدا کند محافظت می کند. 6.

6. او به ندرت با شما تماس می گیرد.

آیا همیشه این شما هستید که مکالمات را آغاز می کنید؟ آیا شما اولین کسی هستید که هر روز به او پیام می دهید یا با او تماس می گیرید؟ و اگر حتی برای روزها با او تماس نگیرید. به نظر نمی رسد که او اصلا متوجه شود؟ اگر با شما اینگونه رفتار می کند، قبول کنید که هرگز با شما ازدواج نخواهد کرد. او حتی دلتنگ تو نیست. جدی گرفته نشده است

7.او شما را به خانواده اش معرفی نمی کند.

نکته جدی تر، اگر پسری بخواهد شوهر شما شود، شما را به خانواده اش معرفی می کند. این یکی از نشانه های نهایی است که او واقعاً می خواهد با شما ازدواج کند. بنابراین، اگر تا کنون هرگز شما را برای ملاقات با والدین یا خواهر و برادرش دعوت نکرده است، مشکلی وجود ندارد. او به خود زحمت نمی دهد که شما را به خانه بیاورد زیرا احتمالاً فکر می کند که دوام نخواهید آورد.

مقاله پیشنهادی زرگیل به شما دوست عزیز

او علاقه ای به ملاقات با خانواده شما ندارد

8. او علاقه ای به ملاقات با خانواده شما ندارد

علاوه بر این، او همیشه هر وقت بخواهید او را به خانه بیاورید، بهانه می آورد. او هرگز برنامه ریزی برای ملاقات با والدین و سایر عزیزان شما را آغاز نمی کند. اگر او واقعاً شما را دوست داشته باشد و به شما احترام بگذارد، تلاش می کند تا بخشی از دنیای شما باشد. همچنین، او تمام تلاش خود را می کند تا اعتماد خانواده شما را جلب کند.

9. او شما را از دوستانش دور می کند.

اگر او می تواند شما را از خانواده اش دور کند، اگر اجازه ندهد دوستانش هم شما را ملاقات کنند، تعجب نکنید. دلیل اینکه او شما را از آنها پنهان می کند چه می تواند باشد؟ باید تعجب کنید که چرا. این پرچم قرمز تأیید می کند که او قصد ندارد شما را همسر خود کند. اگر بخواهد با شما ازدواج کند، شما را از مردم پنهان نمی کند

10. علاقه ای به رفت آمد با دوستان شما را ندارد

و رفتار او با دوستان شما چگونه است؟ آیا او نسبت به آنها گوشه گیر یا حتی بی ادب است؟ آیا او نسبت به دوستان نزدیک شما ابراز علاقه نکرده است؟ اگر دوست پسرتان واقعاً شما را دوست دارد، تمام تلاشش را می کند تا با دوستانتان کنار بیاید. البته دوستان شما هم باید دوستان او باشند، مخصوصاً اگر روزی یکی شوید.

11.او فقط زمانی شما را می بیند که نیاز به تسکین خود داشته باشد.

شما احتمالاً هر زمان که لحظات صمیمی داشته باشید، به این فکر می کنید که دوست پسرتان پرشور است. خوب، پسرها پسر خواهند بود و به اندازه دخترها احساساتی نیستند. آنها می توانند بدون وابستگی با کسی احساساتی شوند. بنابراین نیاز جسمانی او به شما نشانه این نیست که او می خواهد شما همسرش باشید. حتی ممکن است که او شما را فقط برای همین هدف نگه دارد.

12. او به نیازهای شما اهمیت نمی دهد.

و در مورد نیازهای شما – از جمله نیازهای عاطفی چطور؟ آیا او اصلاً به آنها اهمیت می دهد؟ آیا او تلاش می کند تا یک دوست پسر مسئولیت پذیر برای شما باشد؟ اگر او حتی شما را بررسی نکند، حتی اگر بداند که حال شما خوب نیست. شما را دوست ندارد. این را نشانه ای در نظر بگیرید که آینده ای با هم ندارید. بدون برنامه ای برای آینده .

13. او هرگز در مورد عروسی صحبت نمی کند

. اگر سال هاست که با هم هستید، اما او هرگز در مورد عروسی صحبت نمی کند، بهتر است شروع کنید. به نظر می رسد که او هرگز شما را نخواهد داشت. بهتر است همین الان در این مورد با او روبرو شوید، وگرنه ممکن است فقط جوانی خود را با او تلف کنید

14.او به شما می گوید که هنوز برای داشتن خانواده آماده نیست.

یا هر وقت سعی می کنید در مورد ازدواج صحبت کنید، آیا او همیشه به این بهانه که برای ازدواج آماده نیست، شما را قطع می کند؟ اگر رویای این را دارید که به زودی خانواده خود را داشته باشید، دیگر منتظر این مرد نباشید. حتی اگر شما را دوست داشته باشد، احتمالاً تا زمانی که از زندگی مجردی خسته نشود، برنامه ای برای آرام شدن ندارد.

15.او برای آینده پس انداز یا سرمایه گذاری نمی کند.

اکثر خانم ها رویای داشتن یک عروسی شیک را در سر می پرورانند. اگر دوست پسرتان شما را دوست دارد، او نیز مایل است بهترین تجربه را به شما ارائه دهد. بنابراین، اگر روزی می خواست با شما ازدواج کند، برای عروسی آینده و خانواده آینده شما پس انداز می کرد. با این حال، اگر او فقط پول خود را خرج مهمانی و دوستان کند، هنوز آماده شوهر شدن نیست.

نکته

اگر تایید کرده اید که دوست پسرتان در رابطه با شما جدی نیست و هرگز با شما ازدواج نخواهد کرد، به خودتان فکر کنید.

آیا فکر نمی کنید که شایسته رفتار بهتری هستید؟ ممکن است سخت باشد، اما خروج از رابطه بهترین چیز برای شماست. به خودت این فرصت را بده که با کسی باشی که دوست دارد همسرش و مادر بچه هایش باشی.

منبع: inspiringtips

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید