نقد و بررسی فیلم Hellbound جهنم دره

نقد و بررسی فیلم Hellbound جهنم دره ساخته شرکت نتفلیکس می باشد : تاریخ اکران، بازیگران، جزئیات فیلمبرداری و هر آنچه که تاکنون می دانیم را در این مقاله از زرگیل بخوانید. این سریال ساخت کره جنوبی نگاهی به جهنم دارد.

فیلم Hellbound به کارگردانی یون سانگ هو، که بیشتر برای فیلم باکس آفیس قطار به بوسان شهرت دارد، اهل جهنم در ژانر ترسناک، ماورایی و خشن است و دیدن آن را به افراد زیر 18 سال توصیه نمی‌کنیم.

مقاله ای مرتبط از زرگیل را از دست ندهید.

Hellbound

در فصل اول Hellbound چند قسمت وجود دارد؟

فصل یک جهنم دره در مجموع شش قسمت می باشد. نتفلیکس هنوز فاش نکرده است که آیا این سریال برای فصل های بیشتری اجرا می شود یا یک داستان تکی خواهد بود. اما این پیش فرض قطعاً جای داستان های بیشتری برای گفتن دارد.

 

تاکنون، نتفلیکس یک تیزر برای Hellbound منتشر کرده است که به جزئیات اصلی این سریال می‌پردازد. در این کلیپ که در بالا می توانید مشاهده کنید، مردی بسیار عصبی را می بینیم که توسط موجودات عجیب و غریب دودی مانند گولم مورد حمله قرار می گیرد. این موجودات که از آنها به عنوان مجریان جهنم یاد می شود، مرد را در خیابان تعقیب می کنند و او را با شعله های روشن و سفید ماوراء طبیعی می سوزانند. که همین کلیپ بسیار بیننده را مشتاق به دیدن کل فیلم می کند.

تاریخ انتشار Hellbound چه زمانی است؟

Helbound در حال حاضر قرار است در 19 نوامبر 2021 وارد نتفلیکس شود. پیش از اکران، این سریال اولین نمایش جهانی خود را در 9 سپتامبر 2021 در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2021 داشت.

مقاله پیشنهادی زرگیل به شما دوست عزیز

جهنم دره

جهنم دره

چه کسی در گروه بازیگران Hellbound است؟

بازیگران اصلی Hellbound که تاکنون معرفی شده اند عبارتند از: یو آه این (ماشین تحریر شیکاگو، صدای سکوت)، پارک جونگ مین (شب سیاه، ما را از شر نجات بده)، کیم هیون جو (دمپایی شیشه ای، چه اتفاقی می افتد… به خانواده من؟)، وون جین آه (عصر سایه ها، باران فولادی)، و یانگ ایک جون (بی نفس.) از دیگر بازیگران این سریال می‌توان به کیم دویون، کیم شین‌روک، ریو کیونگ سو، لی ری و ایم هیونگ گوک اشاره کرد.

 

شخصیت های اصلی فیلم Helbound چه کسانی هستند؟

Yoo Ah-in به عنوان جونگ جین سو، رهبر فرقه کاریزماتیکی که دین جدیدی به نام جامعه حقیقت جدید به وجود می آورد. جونگ جین سو به سرعت پیروانی متدین جمع می کند و آموزش می دهد که ظهور فرشتگان نشانه اراده الهی است.

این سریال کره ای در مورد عده است که لحظه مرگ خودشان را به نوعی متوجه می شوند و گروه مذهبی درست می شود که آنها اطلاعات در مورد اتفاقات پیشرو را به مردم آگاهی رسانی می کنند.

از جمله بازیگران این سریال می‌توان به یو آه این، پارک جونگ مین، کیم هیون جو و وون جین آه اشاره کرد.

شخصیت های اصلی

فیلمبرداری Hellbound چه زمانی است؟

نتفلیکس ساخت سریال اصلی را در آوریل 2020 اعلام کرد و جزئیات بازیگری در جولای همان سال اعلام شد. عکاسی اصلی Hellbound در 23 سپتامبر 2020 آغاز شد. به گزارش IMDB، فیلمبرداری این سریال در سئول و ایکسان وکره جنوبی انجام شده است.تولید فصل اول سریال در 18 ژانویه 2021 به پایان رسید.

داستان Hellbound چیست؟

پیش بینی در مورد زمان مرگ مردم، موضوع اصلی این فیلم می باشد که وقتی لحظه مرگ می رسد فرشته ای به آنها نزدیک می شود و آن ها را به آتش می کشد.این سریال و بخش های آن اعتقادات مذهبی را نشانه گرفته است. داستان این سریال چند قسمتی می باشد .

 

منبع: collider.com

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۰ رای

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید