هارناز ساندو از 21 سالگی در مسابقات زیادی شرکت کرده است مانند Miss Chandigarh 2017، Miss Max Emerging Star India 2018 و Femina Miss India Punjab 2019 که افتخاراتی هم به دست آورده است. او در اکتبر 2021 به عنوان Miss Universe India شناخته شد.

هارناز علاوه بر ملکه زیبایی، مدل و بازیگر نیز هست. او در فیلم های پنجابی Yaara Diyan Poo Baran و Bai Ji Kuttange بازی کرد.  هارناز علیرغم اینکه مشغول فعالیت های فوق برنامه است، تحصیلات خود را نیز در اولویت قرار می دهد.  او مدرک لیسانس خود را در رشته فناوری اطلاعات گرفت و در حال حاضر در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت دولتی است.

مقاله ای دیگر از زرگیل

مدافع حقوق زنان می باشد

هارناز با مادرش در کمپ های که به نفع حقوق زنان می باشد، عضو است. او می گوید از مادرش بسیار الهام گرفته است.

از خصایص دیگر هارناز، این است که دوستدار حیوانات می باشد.

هارناز ساندو دختر شایسته

این دختر 21 ساله از پنجاب توانست نادیا فریرا از پاراگوئه (نفر دوم) و لاللا مسوانه از آفریقای جنوبی (نائب دوم) را پشت سر بگذارد و عنوان Miss Universe را به دست آورد. اولین هندی که این عنوان را کسب کرد سوشمیتا سن در سال 1994 بود، پس از آن لارا دوتا در سال 2000 و هارناز ساندو در سال 2021 قرار گرفتند.

وقتی از او پرسیدند ” به زنان جوانی که این برنامه را تماشا می‌کنند چه توصیه‌ای می‌کنید که چگونه با فشارهایی که امروز با آن مواجه هستند کنار بیایند؟ ” هرناز ساندو پاسخ داد: «بزرگترین فشاری که جوانان امروز با آن روبه‌رو هستند، این است که خود را باور کنند. دانستن اینکه شما منحصر به فرد هستید، شما را زیبا می کند. از مقایسه خود با دیگران دست بردارید و بیایید در مورد چیزهای مهم تری که در سرتاسر جهان اتفاق می افتد صحبت کنیم. این چیزی است که شما باید درک کنید.

دختری از هند

هارناز ساندو دختر شایسته جهان در سال 2021 کیست؟

بیوگرافی هارناز ساندو

هارناز ساندو کیست؟ هارناز ساندو دوشیزه جهان 2021 از هند است. میس یونیورس حاکم در 3 مارس 2000 در چاندیگار در خانواده ای سیک به دنیا آمد. پدرش مشاور املاک و مادرش متخصص زنان و زایمان است.  او در مدرسه دولتی شیوالیک، چاندیگر، و کالج دولتی پس از فارغ التحصیلی برای دختران، چاندیگر تحصیل کرد.  او در حال حاضر در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت دولتی است. هارناز ساندو می تواند انگلیسی، پنجابی و هندی را روان صحبت کند.

هارناز ساندو در نوجوانی

ساندو در سال های نوجوانی به دلیل لاغری بیش از حد مورد آزار و اذیت قرار گرفت. او همچنین خود را فردی درونگرا معرفی می کند. خانم هارناز ساندو در همین رابطه گفت: «من فکر می‌کنم با ایمان به قدرتم و با این باور که هر فردی منحصر به فرد است و آنچه آنها را متفاوت می‌کند، بر آن غلبه کرده‌ام. همه چیز به خاطر حمایت مادرم ممکن شد.

او همیشه قهرمان من بوده و باعث شد تا به قدرتم ایمان بیاورم. خانواده من در بدترین صحنه من نقش بسزایی دارند. اگر بتوانم اینجا بنشینم و با اطمینان در مورد خودم صحبت کنم، همه اینها به خاطر خانواده ام است.

 

منبع:https://www.jagranjosh.com/general-knowledge/harnaaz-sandhu-bioghraphy-1639369435-1

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید