اصلا عجیب نیست که کفش پاشنه بلند علت اصلی کمر درد باشد . کمردرد و رابطه آن با کفش پاشنه بلند که معمولاً خانم ها بیشتر درگیر آن می شوند. بعضی از مرد ها هم از بوت ها و پوتین های پاشنه یا لژ دار استفاده می کنند که باعث می شود به کمر درد دچار شوند.

البته منظور ما این نیست که از کفش صاف استفاده کنید، بلکه اگر قصد دارید کفش پاشنه دار خریداری کنید، پاشنه آن بسیار کوتاه باشد زیرا کفش پاشنه بلند زاویه پای شما را نامتناسب می کند و در نتیجه به مفصل آسیب وارد خواهد شد.

کمر درد و رابطه آن با کفش

آسیب های کفش

کفش صاف

همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم، کفش پاشنه بلند و کفش صاف هیچ کدام مناسب نیستند. کفش صاف هم پای شما را اذیت می کند و سبب ایجاد مشکلات زیاد می شود و باعث می شود که پای شما حالت متناسبی نداشته باشد و در نتیجه مشکل ساز است و فشار زیادی که به آن وارد می شود، به کمر هم آسیب وارد خواهد کرد.

مقاله پیشنهادی زرگیل به شما

دمپایی لا انگشتی

پوشیدن دمپایی مخصوصاً دمپایی های لا انگشتی به خاطر سطح صاف و جنس بیش از حد سبکی که دارند، اصلا از پای شما محافظت نمی کنند و انگار که شما پابرهنه راه می روید و قوس پای تان را حفظ نمی کنند در نتیجه کمردردتان تشدید میشود.

دمپایی لا انگشتی

دمپایی لا انگشتی

کفش هایی که به شما کمک می کنند

  • اگر به کمردرد مبتلا هستید، پیشنهاد می کنیم از کفش های تنیس یا کتانی هایی استفاده کنید که راه رفتن با آن ها راحت است و باعث می شود که پای شما قوس خودش را حفظ کند و کمر درد به وجود نیاید و بیش از حد صاف و یا خیلی پاشنه بلند نباشد.کمردرد و رابطه آن با کفش مضمون اصلی این مقاله می باشد.
  • کفش باید کاملا اندازه پا باشد تا به سختی نیفتید. انگشتان شما با قسمت جلوی کفش باید مقدار کمی فاصله داشته باشند تا دچار مشکل نشوید.

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید