یک پیام فوری برای همه افرادی که عاشق پرندگان هستند.

0
1116
یک پیام فوری برای همه افرادی که عاشق پرندگان هستند.

پرندگان با بحران بی سابقه ای روبرو هستند. سه میلیارد پرنده آسمان آمریکای شمالی را نسبت به سال 1970 زیبا می کند. اما اگر ما به سرعت عمل کنیم، دلیلی برای امیدواری وجود دارد.

ما از شما می خواهیم با مطالعه این مقاله در حفظ و انقراض پرندگان کمیاب کمک کننده ای برای کره زمین باشید. اکنون زمان آن است که به نمایندگی از پرندگانی که ما را شاد می کنند و ما را به جوامع و جهان وصل می کنند، عمل کنیم.

لطفاً به ما کمک کنید مسیر تاریخ را برای پرندگان تغییر دهیم! در زیر چند پرنده دوست داشتنی آورده شده است که می توانید در هنگام دیدن آنها برای حفظ و نگهداری آنها برای جلوگیری از انقراض آنها به محیط زیست اطلاع رسانی کنید.

یک پیام فوری برای همه افرادی که عاشق پرندگان هستند.

بانتینگ نقاشی شده

این پرنده آوازخوان با رنگ های درخشان از تخریب بیشه های باتلاقی و لبه های جنگلی برای توسعه شهری در محدوده جنوب شرقی و جنوب مرکزی خود رنج می برد. قانون احیای حیات وحش آمریکا تضمین می‌کند که زیست‌شناسان و جنگل‌بانان به تلاش‌ها برای حفظ و بهبود زیستگاه جنگل‌های بلوط در اراضی دولتی و خصوصی ادامه خواهند داد.

 گیلاس بال طلایی

احیای بال‌های طلایی که از دهه 1960 98 درصد جمعیت خود را در کوه‌های آپالاچی از دست داده‌اند، مستلزم احیای زیستگاه جنگل‌های جوان است. فعالیتی مداوم که از مشاغل در صنعت جنگلداری حمایت می‌کند.

 دارکوب لوئیس

این دارکوب مگس‌گیر در گیره‌های بزرگ (درختان مرده ایستاده) در جنگل‌های سوخته در آتش‌سوزی، در پوندروزاهای باز، بلوط، کاج بلوط و جنگل‌های ساحلی چوب پنبه لانه می‌سازد.

اما آنها در حال کاهش و حتی ناپدید شدن از خانه های قبلی هستند.آنها برای خوردن به حشرات هوایی و درختان مرده ایستاده برای خانه های لانه وابسته هستند. قانون حیات وحش بازیابی آمریکا تحقیقات مربوط به روابط زیستگاهی و اقدامات برای حفظ یا احیای جنگل ها را تامین می کند.

کفگیر سیاه یا همان مرغ دریایی

 کفگیر سیاه یا همان مرغ دریایی

کفگیرهای سیاه دقیقاً بالای آب پرواز می کنند و در زیر سطح آب می روند و آماده برای گرفتن ماهی هستند. اسکیمرهای سیاه مریلند در 20 سال گذشته بیش از 90 درصد کاهش یافته است.

بازیابی قانون حیات وحش آمریکا بودجه بسیار مهمی را برای بازسازی و دوباره پر کردن جزایر تودرتو برای کفگیرها، درناها، لوله کشان و سایر پرندگان ساحلی فراهم می کند.

یک پیام فوری برای همه افرادی که عاشق پرندگان هستند.

رزیت ترن

در فهرست فدرال به عنوان یک گونه در خطر انقراض در شمال شرقی، جمعیت تیهوهای گل سرخ به دلیل از دست دادن زیستگاه، رقابت با مرغان دریایی، و تهدیدهای احتمالی در مناطق زمستانی آنها در حال کاهش است. بازیابی قانون حیات وحش آمریکا بودجه حیاتی برای محافظت از مستعمرات لانه سازی این پرندگان در جزایر ماساچوست فراهم می کند.

مقاله ای مشابه از زرگیل

یک پیام فوری برای همه افرادی که عاشق پرندگان هستند.

 جغد

جغدهای حفاری فلوریدا با از دست دادن زیستگاه بومی خود کاهش یافته اند و اکنون با مناظر تغییر یافته مانند زمین های گلف، زمین های خالی و فرودگاه ها سازگار شده اند.

با کمک قانون حیات وحش آمریکا، کمیسیون حیات وحش فلوریدا و شرکای آن می‌توانند با تشویق جوامع به نصب لانه‌های اولیه، کاهش استفاده از آفت‌کش‌ها و حفظ زیستگاه باز در اطراف لانه‌ها، جمعیت جغدهای سالم نقار را بازیابی کنند.

گره قرمز

گره قرمز

با مهاجرت خیره کننده 9000 مایلی از جنوب آرژانتین به قطب شمال، گره قرمز به طور چشمگیری در چند دهه گذشته کاهش یافته است. ورود آنها در اواسط ماه مه به سواحل خلیج میانه اقیانوس اطلس همزمان با تخم ریزی خرچنگ های نعل اسبی – یکی از چشمگیرترین پدیده های طبیعی در جهان است.

پینیون جی

پینیون jay در فواصل طولانی دانه های پینون کاج است. همچنین به دلیل از دست دادن زیستگاه، مزاحمت های انسانی و تغییرات آب و هوایی، یکی از گونه های پرندگانی است که در زیستگاه های پینون-عرعر با سرعت رو به زوال است.

 جرثقیل غوغایی

یکی از نادرترین پرندگان در آمریکای شمالی، جرثقیل سیاه است. به لطف تلاش‌ها در بسیاری از جبهه‌ها، از حفظ زیستگاه‌های تالاب گرفته تا معرفی مجدد، بهبودی امیدوارکننده را نشان می‌دهد.

قانون حیات وحش بازیابی آمریکا کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که جمعیت جرثقیل های تازه معرفی شده خودکفا می شوند. یکی از کلیدهای این پرنده باشکوه که از فهرست گونه های در معرض انقراض خارج می شود.

مادوولارک غربی

مادوولارک غربی

امروزه نسبت به نیم قرن پیش، علفزارهای بسیار کمتری از دشت‌ها سرنا می‌کنند. که به دلیل از بین رفتن زیستگاه علفزار، چمن‌زنی زودهنگام مزارع، چرای بیش از حد، و آفت‌کش‌ها تهدید می‌شود.

منبع: blog.nwf.org

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید