السا در مقابل فروزن: چه کسی در یک مبارزه پیروز می شود؟

0
1167
السا در مقابل فروزن: چه کسی در یک مبارزه پیروز می شود؟

السا و فروزون مسابقه سختی است. قابل انکار نیست با توجه به اینکه «شگفت‌انگیزان ۲» در سال گذشته منتشر شد و «یخ‌زده ۲» قرار است در نوامبر ۲۰۱۹ اکران شود، به نظر می‌رسد تنها بحث در مورد اینکه چه کسی در نبرد شخصیت‌ها بین فروزون و السا برنده خواهد شد، مناسب است.

باید اعتراف کنید، قدرت‌های آنها شباهت‌های زیادی دارد، به اندازه‌ای که مقایسه شود. از یک طرف، شما آرامش و تجربه جالبی از Frozone دارید.از سوی دیگر، شما قدرت انفجاری ملکه السا را دارید.

امروز، تریستان از Frozone دفاع خواهد کرد و Crystal (تدوینگر پشت صحنه ما) از السا دفاع می کند.

برخلاف برخی از مسابقه‌های مرگ قبلی، ما در پایان یک برنده کاملاً واضح داریم.

السا در مقابل فروزن: چه کسی در یک مبارزه پیروز می شود؟

فروزن: تجربه رزمی

لوسیوس بست که با نام Frozone نیز شناخته می شود، تجربه بسیار بیشتری در مورد قدرت های خود، هم به طور کلی و هم برای اهداف مبارزه فیزیکی دارد.

اگرچه السا با قدرت هایش به دنیا آمد، اما اینطور نبود شروع به یادگیری نحوه کنترل واقعی آنها تا هجده سالگی کند و در جدول زمانی Frozen فعلی، کمی بیش از یک سال (حداکثر) خودآموزی داشته است.

در حالی که مشخص نیست فروزون از چه زمانی قدرت های خود را در اختیار دارد، او حداقل پانزده سال بر این قدرت ها تسلط داشته است، با در نظر گرفتن زمان بین «عصر طلایی ابرقهرمانان» و دوره زمانی شگفت انگیزان.

بر اساس اوج فیلم اول، می توان گفت که فروزن به هیچ وجه، شکل و فرم، خارج از تمرین نیست و علیرغم «بازنشستگی» بیشتر آن زمان، تجربه خود را تازه نگه داشته است.

السا نیروی خام ناشی از احساسات فروخورده

السا: نیروی خام ناشی از احساسات فروخورده

درست است که فروزن بسیار با تجربه تر و کنترل شده تر است، اما این دقیقاً دلیلی است که می توانم بگویم السا می تواند پیروز شود.

همانطور که در فیلم دیدیم، مقداری از قدرت السا ناشی از طبیعت منزوی او بود و قدرت های او را سرکوب می کرد. قدرتی عملاً غیرقابل توقف در رهاسازی انرژی و قدرتی که توسط خشم ایجاد می شود وجود دارد. منظورم این است که او تمام پادشاهی خود را منجمد کرد و آن را در زمستانی «ابدی» قرار داد قبل از اینکه عشق وارد شود.

السا در مقابل فروزن: چه کسی در یک مبارزه پیروز می شود؟

فروزن: او یک زن دارد

و او بزرگترین خوبی است که او تا به حال به دست می آورد!

من نمی دانم چگونه، اما می توان از آن قدرت استفاده کرد. عشق در دنیای السا تقریباً همه را به قتل رساند.

مقاله پیشنهادی زرگیل به شما دوست عزیز

السا در مقابل فروزن: چه کسی در یک مبارزه پیروز می شود؟

السا: او از حمایت یک پادشاهی کامل برخوردار است

از آنجایی که السا با گذشته خود کنار آمد و شروع به یادگیری نحوه کنترل قدرت های خود کرد و از آنجایی که قدرت های خود را به پادشاهی خود نشان داد، به موقعیت خود به عنوان ملکه قدم گذاشت.

در پایان فیلم، شکی نیست که السا از پادشاهی خود حمایت می کند. مطمئنا، فروزون همسر دارد، اما السا از حمایت رعایا برخوردار است و مجبور نیست از دولت فرار کند.

قدرت ذهنی

فروزن قدرت ذهنی دارد

اکثر فیلم اول السا نشان می دهد که او باید کنترل عاطفی را به دست بگیرد تا بتواند توانایی های خود را به طور کامل مهار کند.

به همان اندازه سرد است. اما نکته همچنان پابرجاست. فروزن به عنوان یک شخص کاملاً مطمئن است که چه کسی است، بنابراین می تواند هم پیروزی های ذهنی و هم فیزیکی را به دست آورد. در یک دعوا، می‌توانید از او انتظار داشته باشید که سر و سامان داشته باشد و همه چیزهایی را که او را احاطه کرده است، بپذیرد

قدرت ذهنی در السا و فروزن بطور عجیبی در مقام بالایی قرار دارد.

السا او می تواند ساختارهای بسیار پیچیده ای ایجاد کند

السا: او می تواند ساختارهای بسیار پیچیده ای ایجاد کند

حتی بدون هیچ آموزشی، السا توانست با یخ خود ساختارهای پیچیده ای ایجاد کند. تنها برای ایجاد رمپ های یخی، دیواره های یخی، و تکه های یخ بزرگ برای جک جک کودک دیده شده است تا بتواند با آنها بازی کند.

شکی نیست که او قدرتمند است، اما می توان استدلال کرد که السا دارای ظرافت و خلاقیت بیشتری است، و این می تواند یک دارایی باورنکردنی در نبرد شخصیت ها باشد.

فروزن و متحدین

به هیچ وجه تنها نیست. او با دیگران در ارتباط است … یک گروه بسیار بسیار قدرتمند از دیگران. برای نام بردن از چند مورد، شما آقای باورنکردنی را دارید، قوی ترین مرد زنده در جهان آنها و الاستی گرل، که می تواند کشش را دراز کند.

و حدس بزنید چه؟ این دو موجود فوق العاده … مشغول شدند! آره، آنها سه دمدمی مزاج دیگر به آنها می پیوندند.

داش، که می تواند آنقدر سریع حرکت کند که عملاً نامرئی باشد. ویولت، که به معنای واقعی کلمه می تواند نامرئی شود و میدان های نیرو ایجاد کند. بالاخره جک که قراره خدا میدونه چیکار کنه. نه تنها این، بلکه Frozone ارتباطات منتخبی با دولت دارد، که خیلی ترسناک نیست. اما اتفاقاً دولت آمریکا است! السا و فروزن  انیمیشن بینظیری در هر گروه سنی می باشد.

چند تا بالاتر برید تا باور کنید آرندل نفت داره و تموم شد! سپس، البته، ادنا وجود دارد، اما ممکن است با توانایی السا در تولید لباس، حواس او پرت شود.

در مقایسه، السا خواهری دارد که رفتارش خوب است، پسری با گوزن شمالی که «کمی خارج از قوانین طبیعت» است، و آدم برفی که حرف می‌زند.

السا در مقابل فروزن: چه کسی در یک مبارزه پیروز می شود؟

السا: او می تواند موجودات زنده خلق کند

بیایید در نظر داشته باشیم که آن “آدم برفی سخنگو” در واقع یکی از ساخته های السا بود. در حالی که ممکن است اولاف بیشتر از دعوا به آغوش های گرم تمایل داشته باشد. نباید فراموش کنیم که السا همچنین یک موجود برفی/یخی نفرت انگیز را خلق کرده است که می تواند باعث آسیب شود.

شکی نیست که او می تواند موجودات ترسناک تر و قدرتمندتری را برای دفاع از او خلق کند. او به راحتی می توانست با ارتش موجودات یخی خودش بر فروزون و دوستانش غلبه کند

فروزن وساموئل ال جکسون

می‌دانم که قبلاً گفته‌ام که السا به طور کامل آموزش ندیده است، اما باید اعتراف کنم که فروزن قدرت‌هایی دارد که هنوز از آن‌ها اطلاعی ندارد.

حقیقت این است که فروزن در حالی که شخص خودش است، میزبان ساموئل ال جکسون نیز هست. ساموئل ال جکسون یک بازیگر آمریکایی است که این قدرت را دارد که در قالب چندین موجودیت مختلف ظاهر شود.

دو مورد از این موارد عبارتند از نیک فیوری و میس ویندو. همانطور که در بالا توضیح داده شد، لوسیاس بست ذهنی فوق‌العاده باثبات دارد و حالت آرامی از قدرت را به همراه دارد.

فقط با کمی تمرین بیشتر، او یاد خواهد گرفت که چگونه جکسون را هدایت کند و خود را به سه مدافع مختلف، اما به همان اندازه قدرتمند تقسیم کند.

 

منبع : list25.com

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید