خبر جدید در مورد صاحبان ماشین تسلا

0
1132
خبر جدید در مورد صاحبان ماشین تسلا

ماشین تسلا هزینه نرم افزار رانندگی کامل خود را به 15000 دلار افزایش می دهد که نشان دهنده جهش 3000 دلاری است. مدیر عامل شرکت ایلان ماسک گفت که قیمت جدید از 5 سپتامبر در آمریکای شمالی اجرایی خواهد شد.اما رانندگانی که قبل از آن خودرو سفارش می دهند، مجبور نخواهند بود هزینه بیشتری بپردازند.

هنوز مشخص نیست که آیا خودروساز قصد دارد قیمت اشتراک مربوطه خود را که در حال حاضر 199 دلار در ماه هزینه دارد. بسته به قابلیت های Autopilot فعلی خودروی برقی شما افزایش دهد یا خیر.

افزایش قیمت در تسلا در گذشته هم بوده است. هنگامی که شرکت برای اولین بار شروع به ارائه FSD به عنوان یک گزینه جداگانه از Autopilot کرد. اضافه کردن برنامه در طول پیکربندی 5000 دلار و پس از تحویل 7000 دلار هزینه داشت.

افزایش قیمت نرم افزاری ماشین تسلا

در ابتدای سال، قیمت از 10000 دلار به 12000 دلار رسید و یک بار دیگر افزایش یافت. به گزارش TechCrunch. ایلان ماسک در ماه جولای زمانی که از این نرم افزار به عنوان “مضحک ارزان” یاد کرد به افزایش قیمت اشاره کرد.

او گفت که افزایش قیمت تفاوت بین “ارزش شرکت بسیار زیاد یا ارزش اساساً صفر” خواهد بود. این احساسات با اشاره ایلان ماسک به تسلا به عنوان “دارایی های قدردانی” در سال 2019 مطابقت دارد.

این بدان معنی است که با راه اندازی ویژگی های اضافی کمک راننده توسط شرکت، ارزش آنها افزایش می یابد.

The Verge گزارش می دهد که این میلیاردر بعداً ادعا کرد که ارزش وسایل نقلیه FSD می تواند به بیش از 100000 دلار برسد.

مقاله پیشنهادی زرگیل به شما دوست عزیز

زیرا این نرم افزار با تأیید نظارتی به توانایی کامل خودرانی نزدیک می شود. اما در اوایل ماه جاری، دپارتمان وسایل نقلیه موتوری کالیفرنیا، سازنده را به ارائه “ادعاهای نادرست یا گمراه کننده” در مورد قابلیت های خودران خودروهایش متهم کرد.

منبع: msn

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید