روش های رسیدن به تناسب اندام خانوادگی

0
1136
روش های رسیدن به تناسب اندام خانوادگی

فعال شدن بیشتر با خانواده راهی فوق العاده برای بهبود تناسب اندام خانوادگی  وگذراندن زمان بیشتر با هم و سرگرم شدن زیاد در طول روز است.

اولویت‌های شما هر چه باشد.چه کاهش وزن، بهبود سلامت عمومی و رفاه خانواده‌تان یا هر چیز دیگری، همه به شما کمک می‌کنند.

به همین دلیل است که ما ایده‌های درخشانی برای تناسب اندام خانوادگی ارائه کرده‌ایم. که می‌توانید با هم از آنها لذت ببرید، چه در خانه یا زمانی که بیرون از خانه هستید.

کلید تعویض خانواده های  کم تحرک با عادات سالم تر و فعال تر این است. که مطمئن شوید که راهی برای سرگرم کردن یافته باشید.

شما همچنین باید مطمئن شوید که همه افراد در کل خانواده بدون در نظر گرفتن سن یا سطح آمادگی جسمانی می توانند در آن شرکت کنند.

روش های رسیدن به تناسب اندام خانوادگی

1.تناسب اندام خانوادگی را به کودکانتان آموزش دهید.

حالا که بچه‌ها به مدرسه برگشته‌اند و بیشتر ما به سر کار برگشته‌ایم، چه در خانه یا در محل کار، ممکن است بهانه‌هایی بیاوریم یا به عادت‌های قبلی خود برگردیم.

ممکن است بگوییم که وقت ورزش یا تمرین نداریم.اما برای بسیاری از ما، وقت خانواده چیزی است که یاد گرفته ایم حتی بیشتر از آن قدر بدانیم و آن را ضروری بدانیم.

چرا این دو را با هم ترکیب نمی کنیم؟

تناسب اندام خانوادگی و فعالیت را در اولویت قرار دهید و عشق به ورزش را از سنین پایین در کودکان القا کنید.

این می تواند از پیاده روی بیشتر، دوچرخه سواری بیشتر و حتی برگزاری مهمانی های رقص منظم در سالن باشد.

2. همه جا پیاده روی کنید.

اگر ایمن است و به اندازه کافی خوش شانس هستید که در فاصله کمی از مدرسه فرزندتان زندگی می کنید، یا می توانید پیاده تا محل کارتان بروید، پس چرا این کار را نکنید؟

پیاده روی منظم به بهبود خواب و خلق و خوی شما و همچنین افزایش تمرکز و کاهش استرس کمک می کند. همچنین به ترویج عادت‌های ورزشی سالم و تناسب اندام خانوادگی کمک می‌کند و شما را از گیر افتادن در صف مدرسه/منطقه مدرسه و ترافیک ساعت شلوغی وقتی بچه‌ها به مدرسه می‌آیند نجات می‌دهد.

شما حتی می توانید تا فروشگاه سوپرمارکت پیاده روی کنید. حتی اگر مقدار کمی خرید داشته باشید. آن را بهانه ای کنید تا ماشین را در خانه رها کنید و به سمت مغازه با پیاده براه بیفتید.

مقاله پیشنهادی زرگیل به شما دوست عزیز

روش های رسیدن به تناسب اندام خانوادگی

3.به پارک بروید.

پارک مجموعه ای از سرگرمی های تناسب اندام خانوادگی را برای کودکان و بزرگسالان ارائه می دهد. نبض و ضربان قلب خود را با دویدن در بازی فوتبال یا حتی پریدن در اطراف زمین بسکتبال افزایش دهید.

بسیاری از پارک‌ها مکان‌های هیجان‌انگیزی برای کاوش دارند و برای لذت بردن از دوچرخه‌سواری برای همه عالی هستند.

به خصوص اگر توپ بازی کنید. فضاهای باز به این معنی است که می‌توانید به خود و خانواده‌تان اجازه لذت بردن از روز را خواهید داد.

دوچرخه سواری کنید

4. دوچرخه سواری کنید.

دوچرخه سواری یک تمرین تناسب اندام خانوادگی منظره و عالی را فراهم می کند، به این معنی که به صورت گروهی حدود 300 کالری در ساعت می سوزانید.

بسیاری از شهرها دارای چندین مسیرهای دوچرخه سواری برای کمک به حفظ سلامت و امنیت عمومی هستند.

برای رفتن به جاده، تنها چیزی که نیاز دارید یک دوچرخه، یک کلاه ایمنی و یک بطری آب است. بسته به جایی که زندگی می کنید. منطقه محلی شما باید به همه شما کمک کند تا آمادگی جسمانی خود را بسازید یا حفظ کنید.

5. در مواقع قرنطینه آنلاین ورزش کنید.

در طول قرنطینه و در حالی که مراکز ما بسته بودند، ما با میزبانی انواع تمرینات آنلاین در صفحات رسانه های اجتماعی خود، به اعضای خود کمک می کردیم تا ورزش خود را انجام دهند.

بعد از قرنطینه شما می توانید یا بصورت آنلاین و یا بصورت حضوری به تمرینات خود ادامه دهید. و این را به کودکانتان هم آموزش دهید که حتی در مواقع سخت و بحرانی داشتن تناسب اندام خانوادگی برای ما مهم است.

روش های رسیدن به تناسب اندام خانوادگی

6.با کودکانتان ورزش کنید.

آیا می خواهید فعال بمانید اما کاملاً آماده نیستید که دوباره به باشگاه بروید و مراقبت از کودک و سایر اولویت ها را درگیر می کنید؟

فکر کنید که آیا کلاس‌ها یا رژیم‌های تناسب اندام وجود دارد که از آن لذت می‌برید.  ممکن است بخواهید نقش مربی شخصی خانواده را برعهده بگیرید و سعی کنید برخی از حرکات را با یک تمرین مناسب برای کودک تطبیق دهید. شما می توانید به بچه ها نشان دهید که شامل چه چیزی است و چرا آن را خیلی دوست دارید.

باهم برقصید

7. با خانواده و کودکانتان برقصید.

این یکی از فعالیت های مورد علاقه ما برای کودکان است، مبلمان خود را کنار بگذارید و با تبدیل اتاق نشیمن خود به مهمانی رقص خود به بچه ها اجازه دهید دی جی بازی کنند.

همه شما ساعت ها سرگرمی بی پایان برای تناسب اندام، رقصیدن، تقلید و خواندن کلمات برای آهنگ های مورد علاقه یکدیگر خواهید داشت.

حتی می‌توانید پرده‌ها را بکشید و به نوبت یک مشعل چشمک زن بزنید تا جلوه‌های نورپردازی جالبی ایجاد کنید.

حتی ممکن است یک یا دو حرکت از یکدیگر یاد بگیرید.

روش های رسیدن به تناسب اندام خانوادگی

8. پیکنیک بروید.

اگرچه این معمولا فصلی است، اما چیدن میوه راهی عالی برای تفریح و ورزش با اعضای خانواده است. همه شما از یک روز بیرون در زیر نور آفتاب لذت خواهید برد.

از میوه های تازه خوشمزه استفاده می کنید. توت فرنگی، زغال اخته، تمشک و شاه توت همه باید بتوانند از مغازه مزرعه یا مزرعه محلی شما بخرند.

9. باهم غذا درست کنید.

اکنون که بچه‌ها به مدرسه بازگشته‌اند، اکثریت به وعده‌های غذایی مدرسه ناهارهای آماده است. اما هنوز هم مهم است که به بچه ها یادآوری کنیم که تناسب اندام و تغذیه خانوادگی دست به دست هم می دهند. به خصوص زمانی که در طول عصرها و آخر هفته ها در خانه می مانند. بسیاری از ما با آزمایش دستور العمل های جدید و نمونه برداری از مواد مختلف در طول قرنطینه، این را به حداکثر رساندیم.

اگر این چیزی است که قبلاً امتحان نکرده‌اید، چرا به یک فعالیت خانوادگی تبدیل نمی‌شوید و بچه‌ها را درگیر آن نمی‌کنید .

این یک راه عالی برای هیجان‌زده کردن آن‌ها برای خوردن سالم و امتحان طعم‌های تازه است. با انتخاب یک دستور غذا شروع کنید و از همه در این راه کمک کنید، از جمله با خرد کردن سبزیجات، چیدن میز و شستن..

منبع: www.everyoneactive.com

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید