سخت ترین زبان های دنیا

0
1195
اینها سخت ترین زبان های دنیا هستند

سخت ترین زبان های دنیا کدامند؟ خوب، یادگیری یک زبان جدید می‌تواند سخت باشد. اما اگر زبانی که انتخاب کرده‌اید در حال حاضر یک زبان پیچیده و دشوار در نظر گرفته می‌شود.

در این صورت با یک چالش مغزی واقعی روبرو هستید. در حالی که ماندارین یکی از سخت ترین زبان های جهان در نظر گرفته می شود.

مدعیان زیادی در لیست وجود دارند. که اغلب دست کم گرفته می شوند. در این مقاله ما لیستی از 10 زبان دشوار را برای دوستداران زبان می باشد.  چند زبانه هایی که دائماً در حال جستجو برای انتخاب یک زبان جدید هیجان انگیز هستند، جمع آوری کرده ایم!

سخت ترین زبان های دنیا

1.زبان ماندارین ( زبان چینی )

همانطور که قبلا ذکر شد، ماندارین به اتفاق آرا سخت ترین زبان برای تسلط در جهان در نظر گرفته می شود.

این زبان که توسط بیش از یک میلیارد نفر در جهان صحبت می شود، برای افرادی که زبان مادری آنها از سیستم نوشتاری لاتین استفاده می کند. می تواند بسیار دشوار باشد.

چیزی که زبان ماندارین را سخت درک می کند این واقعیت است که زبانی لحنی با هزاران کاراکتر و یک سیستم نوشتاری مرموز است.

ماندارین یک زبان آوایی نیست که به این معنی است که حفظ کردن کلمات و نوشتن می تواند مشکل ساز باشد. جستجوی کلمات چینی در فرهنگ لغت به عنوان یک مهارت در چین در نظر گرفته می شود که باید به شما بگوید زبان چقدر سخت است.

2.زبان عربی

عربی ملکه زبان های شعری، ششمین زبان رسمی سازمان ملل و دومین زبان در فهرست سخت ترین زبان های ما برای یادگیری است.

در خاورمیانه و آفریقا با بیش از 300 میلیون سخنران بسیار محبوب است. یادگیری این زبان شما را با برخی از بهترین آثار ادبی و نوشته های تاریخی آشنا می کند.

به گفته موسسه خدمات خارجی، یادگیری زبان عربی ممکن است تا دو سال طول بکشد. به دلیل لهجه‌های متعدد، واژگان عظیم (بیش از 200 مترادف برای کلمه شتر!).

سبک نوشتن از راست به چپ، تلفظ‌های سخت و عدم وجود حروف صدادار در زبان، پیچیده کردن مغز شما سخت است.

مقاله پیشنهادی زرگیل به شما دوست عزیز

سخت ترین زبان های دنیا

3.زبان تلوگو

یکی از محبوب ترین زبان های دراویدی در هندمی باشد. تلوگو بومی ایالت هایی مانند آندرا پرادش و تلانگانا در هند است و در فهرست 22 زبان برنامه ریزی شده هند قرار دارد.

تلوگو که به عنوان “ایتالیایی شرق” لقب گرفته است، یک زبان خوش آهنگ و در عین حال برای افراد غیر بومی که هیچ درکی از سانسکریت یا سایر زبان های محبوب جنوب هند ندارند خسته کننده است.

ترکیبی از عوامل زبان را برای افراد غیر بومی سخت می کند، مانند عادت به خط و عامل تلفظ که می تواند درک زبان را دشوار کند.یک راه سرگرم کننده برای آشنایی با زبان، تماشای فیلم و گوش دادن به آهنگ های تلوگو است.

زبان ژاپنی

4.زبان ژاپنی

ژاپنی یکی دیگر از زبان های سخت برای همه کسانی است که در یادگیری انگلیسی، اسپانیایی یا فرانسوی بزرگ شده اند. اما در عین حال ممکن است برای کسانی که به خوبی به زبان های آسیای شرقی مسلط هستند. آسان باشد.

زبانی بدون جمع، ژاپنی بومی مردم ژاپن است که به زبان خود افتخار می کنند و برای ترویج آن تلاش زیادی می کنند. ژاپنی به دلیل ساختار جمله، هزاران کاراکتر کانجی و ده ها گویش زبانی پیچیده است.

زبان لهستانی

5.زبان لهستانی

ششمین زبان محبوب در اتحادیه اروپا و به عنوان زبان اقلیت در کشورهایی مانند جمهوری چک، مجارستان، اوکراین و لیتوانی شناخته شده است.

زبان لهستانی یکی از سخت ترین زبان های دنیاست. کلمات لهستانی گیج کننده هستند و تلفظ آنها برای انگلیسی زبانان دشوار است.

اگرچه این زبان از خط لاتین استفاده می کند. اما دارای حروف اضافی، یک سیستم دستوری پیچیده آزاد است و به شدت بر صامت ها متکی است.تسلط بر این زبان می تواند فرصت های زیادی را باز کند، از سفر گرفته تا تحصیل در لهستان!

6.زبان ترکی

ترکی یک زبان بسیار محبوب با تاریخ و فرهنگ غنی مرتبط با آن است. بومی ترکیه است و در کشورهای دیگر مانند قبرس، بلغارستان و یونان به خوبی تثبیت شده است.

برای افراد غیر بومی انگلیسی زبان، این زبان به دلیل تلفظ، گرامر و جنبه شنیداری آن سخت و وقت گیر است. نکات مثبتی وجود دارد مانند استفاده از الفبای لاتین و زبان آوایی.

مقاله ای دیگر از زرگیل

 

7.زبان روسی

روسی یکی از معروف ترین زبان های اروپایی است که بیش از 150 میلیون گویشور در سراسر جهان دارد.

یادگیری زبان روسی به دلیل سیستم پیچیده حروف و جنس. قواعد گرامری متفاوت و سیستم نوشتن رمان، کاملاً یک تجربه است.

هنگام یادگیری این زبان به راحتی می توان در تلفظ و املاء اشتباه کرد.روسیه یک زبان سرگرم کننده برای همه کسانی است که می خواهند به روسیه سفر کنند و با تاریخ و فرهنگ آن آشنا شوند!

سخت ترین زبان های دنیا

8.زبان ویتنامی

یک زبان سخت دیگر زبان ویتنامی است. یک زبان محبوب در ویتنام است و در جمهوری چک به عنوان یک زبان اقلیت شناخته می شود.

این به راحتی پیچیده ترین زبان در این لیست برای انگلیسی زبانان است زیرا شباهت کمی به زبان های غربی دارد. ویتنامی یک زبان لحنی است و گویش های متنوعی دارد.رمزگشایی سیستم صامت ها، مصوت ها و هجاهای آن نیز بسیار دشوار است.

سخت ترین زبان های دنیا

9.زبان فنلاندی

فنلاندی زبان رسمی کشورهای اروپایی مانند فنلاند و سوئد است و به دلیل سیستم های پیچیده حروف و حروف صدادار است. قواعد دستور زبان سخت و تفاوت بسیار زیادی با زبان لاتین و زبان آن به عنوان یکی از سخت ترین زبان ها برای صحبت و یادگیری شناخته می شود.

همتایان آلمانی. در نتیجه، یادگیری و تسلط بر این زبان بسیار دردناک و در عین حال ارزشمند است.

زبان کره ای

10.زبان کره ای

زبان کره ای آخرین در لیست سخت ترین زبان های ما است زیرا ممکن است سخت ترین زبان نباشد اما پیچیده ترین زبان با قوانین دستور زبان پیچیده است.

الفبای خاص، ساختار جمله و تلفظ است. اگرچه یادگیری زبان کره ای این روزها در لیست همه عاشقان کی پاپ قرار دارد. اما این زبانی نیست که بتوان آن را به راحتی یاد گرفت.

دلیل آن این است که حفظ 24 حرف و تلفظ صحیح آنها نیاز به فداکاری و تمرین مداوم دارد.

منبع: leverageedu.com

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید