قرص خوراکی ضد کرونا ی فایزر تاییدیه گرفت.

0
1479
قرص خوراکی ضد کرونای فایزر - کشف داروی کرونا فایزر
کشف داروی کرونا فایزر

کشف نوظهور فایزر بنام داروی  PAXLOVID داروی ریتوناویر (قرص خوراکی ضد کرونا ی فایزر) تاییدیه گرفت که می تواند خطر مرگ و بستری شدن بیماران را تا 89% کاهش داده است. در ادامه این مطلب کشف داروی کرونا توسط فایزر را مطالعه می کنیم.

داروی PAXLOVID ریتوناویر

این دارو در بزرگسالان با بیماری های زمینه ای پرخطر که مبتلا به کووید 19 بودند تست شد. و در نتیجه داروی ریتوناویر خطر بستری شدن در بیمارستان و مرگ را تا 89% کاهش داده است.

جمعیت مورد مطالعه تا روز بیست هشتم که داروی PAXLOVID ™ دریافت کرده بودند هیچ مورد فوتی وجود نداشت. در نتیجه استفاده این دارو بر اساس تجزیه و تحلیل موقت فاز 2 و 3 ، بستری شدن و مرگ را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

به توصیه یک کمیته مستقل نظارت بر داده ها و با مشورت سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA)، فایزر اثر بخشی دارو PAXLOVID™  را اعلام کرده است. فایزر در اسرع وقت به اف دی ای ایالات متحده برای مجوز استفاده اضطراری ارسال خواهد کرد. در ادامه این مطلب کشف داروی کرونا توسط فایزر را مطالعه می کنیم.

تلاش های بی وقفه فایزر

تلاش های جهانی برای توقف این بیماری و اینکه داروی PAXLOVID ™ ضد ویروسی خوراکی می تواند امیدها را به زندگی بازگرداند.

رئیس و مدیر اجرایی فایزر Pfizer می گوید با توجه به تداوم تأثیر جهانی کووید-19، ما همچنان بر روی علم متمرکز شده‌ایم و مسئولیت خود را برای کمک به سیستم‌ها و مؤسسات مراقبت‌های بهداشتی در سراسر جهان انجام می‌دهیم و در عین حال دسترسی عادلانه و گسترده به مردم در همه جا را تضمین می‌کنیم.

در صورت تایید یا مجوز، PAXLOVID™، که در آزمایشگاه‌های فایزر ساخته شده است PAXLOVID™ اولین قرص ضد ویروس خوراکی در نوع خود خواهد بود. در ادامه این مطلب کشف داروی کرونا توسط فایزر را مطالعه می کنیم.

میکائیل دولستن می گوید: ما به تمام دانشمندهایمان که در فایزر در حال تلاش و طراحی هستند تا بتواند این بیماری ویرانگر را کاهش دهند افتخار می کنیم.

مقاله ای پیشنهادی زرگیل به شما دوست عزیز

PAXLOVID™

PAXLOVID™

قرص خوراکی ضد کرونا

فایزر Pfizer اعلام کرده است که برای در دسترس گذاری عادلانه داروی PAXLOVID™ تمام تلاش خود را خواهد کرد. تا در اسرع وقت و با قیمت مناسب در اختیار همه مردم جهان قرار بگیرد. در ادامه این مطلب کشف قرص خوراکی ضد کرونا توسط فایزر را مطالعه می کنیم.

فایزر همچنین شروع کرده و به سرمایه‌گذاری تا حدود 1 میلیارد دلار برای حمایت از ساخت و توزیع این درمان تحقیقاتی، از جمله بررسی گزینه‌های تولید قراردادی بالقوه برای کمک به اطمینان از دسترسی کشورهای با درآمد پایین و متوسط، در انتظار مجوز نظارتی، ادامه خواهد داد.

این شرکت در حال تلاش برای دسترسی داوریی جدید ضد ویروسی خود برای کسانی که بیشترین نیاز را در سرتاسر جهان دارند. در انتظار نتایج آزمایشی موفق و تأیید نظارتی است.

درباره فایزر: پیشرفت هایی که زندگی بیماران را تغییر می دهد

در فایزر، ما از علم و منابع جهانی خود برای ارائه درمان هایی به مردم استفاده می کنیم. درمان های که زندگی آنها را بهبود می بخشد.

ما در تلاش هستیم تا استانداردهایی را برای کیفیت که دارای ایمنی باشند. از جمله داروها و واکسن های نوآورانه تعیین کنیم.

در فایزرPfizer  تمامی کارکنان در تلاش هستند تا سلامتی و پیشگیری و همچنین درمان های بیماری های ترسناک ارتقا دهند.

منبع: www.pfizer.com

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید