نحوه اندازه گیری دور کمر شلوار

0
1019
نحوه اندازه گیری دور کمر شلوار

نحوه اندازه گیری دور کمر شلوار می تواند به شما در خرید بسیار کمک کند. خرید شلوار جدید سرگرم کننده است. اما می تواند یک تجربه وحشتناک باشد. به خصوص زمانی که به خانه می رسید و شلواری که خریداری کرده اید خیلی بزرگ یا خیلی کوچک است. خوشایند نیست که هر شلواری را قبل از اینکه شلواری که مناسب شماست را بیابید، امتحان کنید.

در اینجا نحوه اندازه گیری آن آورده شده است و از ناامیدی ناشی از تلاش برای خرید شلوارهای مناسب برای خود خلاص شوید.

دستورالعمل ها

این یک سوء تفاهم رایج است که باور کنید تنها کاری که برای انتخاب یک شلوار مناسب باید انجام دهید این است که اندازه کمر خود را بدانید.

سه مکان وجود دارد که باید شلوار را اندازه گیری کرد که هر کدام بر میزان تناسب شلوار تأثیر می گذارد. اگر این دستورالعمل‌ها را دنبال کنید.

نیازی به امتحان کردن هر شلواری در فروشگاه نخواهید داشت و می‌توانید اولین بار شلوار سایز مناسب را پیدا کنید. برای اینکه هر بار اندازه‌گیری کاملی داشته باشید، به یک متر انعطاف‌پذیر نیاز دارید که بر حسب سانتیمتر اندازه می‌گیرد و از دستورالعمل‌های اندازه‌گیری صحیح پیروی می‌کند.

هنگام خرید شلوار، متر را با خود ببرید. برای خرید شلوار چیزی را پیدا خواهید کرد که منتظر آن باشید و بسیار راحت تر.

نحوه اندازه گیری دور کمر شلوار

 مرحله 1: فاق شلوار را اندازه بگیرید

می خواهید شلوار راحت باشد، باید فاق بلند را درست انتخاب کنید. فاق شلوار بیش از حد بلند باشد، قسمت کمر شلوار خیلی بلند می شود و عجیب و غریب و ناراحت کننده به نظر می رسد.

اگر فاق شلوار خیلی کوتاه باشد، مجبور خواهید بود مدام شلوار خود را بالا بکشید. که ناخوشایند خواهد بود. طول بلند شدن طول فاق تا کمر را تعیین می کند.

اندازه گیری قسمت برآمدگی شلوار تنها با استفاده از یک متر نواری آسان است. نوار اندازه گیری را بردارید و شروع نوار اندازه گیری را روی کمر بند درست بالای زیپ قرار دهید. نوار اندازه گیری را در یک دست روی بند کمر نگه دارید و نوار را تا درز فاق پایین بکشید. فاصله اندازه گیری شده طول صعود است و اندازه گیری بسیار مهمی است.

مرحله 2: تعیین موقعیت دور کمر

قبل از اندازه گیری دور کمر، ابتدا باید بدانید که دور کمر شما از کجا شروع می شود. اگر قسمت کمر خود را اشتباه اندازه بگیرید. شلوار یا خیلی بزرگ یا خیلی کوچک و ناراحت کننده خواهد بود.

شما به یک مداد و متر نیاز دارید تا نقطه مناسبی برای دور کمر خود داشته باشید. شما می توانید این بخش از اندازه گیری را انجام دهید. اما اگر کسی به شما کمک کند بسیار آسان تر است. مهم است که وقتی دور کمر خود را اندازه می‌گیرید، آن را روی لباس‌هایتان اندازه نگیرید.

شما بایدمتر را بر روی پوست بدنتان بزارید زیرا بر روی لباس اندازه گرفتن  باعث می شود که شلوار شما خیلی بزرگ می‌شود.

متر را بردارید، علامت صفر را روی ناف خود قرار دهید و بگذارید متر به زمین آویزان شود. پنج سانتیمتر به پایین اندازه گیری کنید، مداد  را بردارید و روی پوست خود علامت بگذارید.

نگران نباشید، مداد آرایشی به راحتی پاک می شود. این علامت نشان می دهد که کمر بند شلوار شما باید کجا باشد و از آن برای اندازه گیری آسان دور کمر خود استفاده خواهید کرد.

مقاله پیشنهادی زرگیل به شما دوست عزیز

مرحله 3: اندازه گیری زباله های خود با نوار اندازه گیری

در حالی که علامتی که روی شکم خود ایجاد کرده اید قابل مشاهده است، متر را بردارید و علامت صفر نوار را روی خط مدادی که کشیده اید قرار دهید.

متر را بردارید و دور کمر خود را به طور مساوی با علامت مداد دور بزنید. لطفاً مطمئن شوید که آن را به طور یکنواخت دور کمر خود بپیچید تا از اندازه گیری اشتباه جلوگیری کنید. و اگر کسی بتواند به شما کمک کند. بسیار آسان تر و دقیق تر خواهد بود.

اندازه کمر شما از ابتدای متر تا جایی که متر دوباره به هم می رسد اندازه گیری می شود. حالا به خاطر بسپارید که چند سانتیمتر دور کمرتان است، و متوجه خواهید شد که سایز کمر شلوارتان باید چقدر باشد.

مرحله 4 اندازه گیری قد شلوار

مرحله 4: اندازه گیری قد شلوار

با اندازه گیری فاق شلوار و دور کمر شلوار، تنها چیزی که نیاز دارید این است که از درست بودن قد شلوار اطمینان حاصل کنید. شلوار می تواند به زیبایی دور کمر شما قرار بگیرد، اما اگر شلوار خیلی بلند یا خیلی کوتاه باشد. شلوار به راحتی جا نمی شود.

برای به دست آوردن قد شلوار، باید درز آن را اندازه بگیرید. متررا بردارید و علامت صفر نوار را روی درز فاق قرار دهید. نوار را با یک دست روی درز فاق نگه دارید، حالا متر را تا لبه پایین بکشید تا قد شلوار شما به دست آید. وقتی شلواری را در فروشگاهی که دوست دارید می بینید، آنها را روی میز بگذارید یا روی چوب لباسی آویزان کنید.

باید متر را بردارید و پهنای شلوار را اندازه بگیرید. برای اندازه گیری از چپ به راست روی بند کمر، دو ضرب کنید که اندازه کمر شلوار است. به عنوان مثال، اگر 15 اینچ را اندازه بگیرید، آن را در دو ضرب می کنید و اندازه کمر را 30 اینچ می کنید.  در آخر، درز را اندازه بگیرید تا ببینید آیا قد شلوار مناسب است یا خیر، و کارتان تمام است.

با همه اندازه گیری ها خرید شلوار جدید سرگرم کننده و بدون دردسر است. استفاده از این روش برای بررسی سایز شلوار قبل از خرید، یافتن بهترین تناسب را آسان و سرگرم کننده می کند. دیگر با شلوارهای زیاد به اتاق لباس نروید و هر کدام را بپوشید تا زمانی که شلواری کاملاً مناسب داشته باشید. شلوار را روی قفسه اندازه بگیرید و با اطمینان آن را به خانه ببرید تا از پوشیدن آن لذت ببرید.

منبع: threadcurve

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید