در این مقاله می خواهیم به مورد مهمی  از زندگی اشاره کنیم که می تواند هم شادی برایمان هدیه بیاورد هم سلامتی و آن چهار دلیل که نشان می دهد همه باید آشپزی را بلد باشند.شاید یک آشپز حرفه ای نباشیم اما به راحتی میتوان با استفاده از برخی ترفندهای مهم آشپزی را برای خودمان لذت بخش و آسان کرد.

کارهای عادی هست که همیشه طوری انجام می دهیم که بار اول آموخته ایم و هیچ وقت به این فکر نمی کنیم که همین کارها را با استفاده از خلاقیتمان می توانیم چقدر ساده تر انجام دهیم. درست مانند هر چیز دیگری. کافیست به انجام کارها از زاویه ای دیگر نگاه کنیم.

مقاله پیشنهادی زرگیل به شما دوست عزیز

آشپزی

آشپزی

1- وقتی خودتان آشپزی می کنید می دانید چی دارید می خورید

این موضوع خیلی ساده است ممکن است هوس خوردن بیسکویت بکنید که نمی دانید از چه مواد مضری در ترکیبات آن استفاده شده است ولی زمانی که خودتان دست به کار بشید می توانید بیسکویتی درست کنید که هم بیشتر دوست دارید هم سالم هست.

 

2- شما به سلامت و رفاه دیگران کمک می کنید

چه چیزی بهتر از کمک به دیگران برای زندگی طولانی تر و سالم تر؟ مادرم همیشه بر اهمیت خوردن وعده های غذایی سالم و مفید تاکید می کرد. او چگونه مطمئن شد که ما به توصیه های او عمل کرده ایم؟ وقتی بچه بودیم او برای ما غذاهای خوشمزه و سالم تهیه می کرد. ما هرگز نوشابه ننوشیدیم، “غذاها” اغلب یک کاسه میوه تازه بود و همه ما به خاطر آن سالم تر (و شادتر) بودیم.

سلامت و رفاه

سلامت و رفاه

3- شما حتی بیشتر از غذای عالی لذت می برید

حالا، من اولین کسی هستم که به شما می گویم، من عاشق بیرون رفتن برای غذا خوردن هستم. این همیشه یک سرگرمی مورد علاقه من بوده است – امتحان کردن رستوران های جدید، غذاهای جدید – بسیار هیجان انگیز است! با این حال، همچنان که به رشد مهارت های آشپزی خود ادامه می دهم، شروع به لذت بردن از غذاهای واقعا عالی کرده ام. هنگامی که اصول اولیه را به دست آوردید، تشخیص اجرای عالی ظروف و تعادل طعم ها آسان تر می شود..

4-آشپزی فوق العاده با ارزش است

تا به امروز، هرگز به اندازه زمانی که بعد از کار کردن در یک شیفت در یکی از شام های عمومی مدرسه، آشپزخانه را ترک می کنم، احساس رضایت نکرده ام. این یک احساس باورنکردنی است که تکامل یک وعده غذایی از چند جعبه مواد را به غذاهایی با آبکاری زیبا و خوشمزه ببینید. بعلاوه،تعریف و تمجید از طرف مهمان ها در مورد دستپخت شما بسیار خوشحال کننده است.  خب چی فکر می کنی؟ آیا می خواهید آشپزی را یاد بگیرید؟ یا، اگر از قبل در آشپزخانه متخصص هستید، چرا از آن لذت می برید؟

منبع:.doyou.com

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید