راهنمایی خرید ریش تراش مناسب

0
875
راهنمایی خرید ریش تراش مناسب

ریش تراش های برقی، ساده ترین راه حل برای تمام مشکلات و ناراحتی های صبح زود شما هستند. همه ما کنجکاو بوده‌ایم که درباره نحوه عملکرد ریش تراش‌ها بیشتر بدانیم. اما هرگز به همه پاسخ‌ها دست نیافتیم.

اگر شما فردی هستید که از ترک خانه بدون اصلاح مناسب امتناع می کنید، همچنین می دانید که استفاده از برس اصلاح، کرم و تیغ می تواند کمی آزاردهنده باشد.  این راهنما همه چیز در مورد این است که بدانید یک ریش تراش خوب چیست و استفاده از آن چقدر آسان است.

 

راهنمایی خرید ریش تراش مناسب

ریش تراش برقی یا تیغ سنتی

اگر به دنبال یک ماشین اصلاح هستید، به یاد داشته باشید که این محصول کاملاً متفاوت از ماشین اصلاح است. یک ماشین اصلاح به شما یک اصلاح بسیار تمیز می دهد و جایگزینی برای تیغ سنتی است.

از طرف دیگر، یک تیغ سنتی برای ظاهری خشن و کوتاه است، یا به جای بازدید از سالن محلی، برای کوتاه کردن مو از آن استفاده می کنید. اگرچه، برخی از ریش تراش ها دارای ضمیمه هایی هستند که به شما امکان می دهد از آنها به عنوان ماشین اصلاح استفاده کنید. کمی بعد در این ویژگی در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

ریش تراش های ضد آب را انتخاب کنید

ریش تراش های ضد آب را انتخاب کنید

ریش تراش های برقی قدیمی تر، ریش تراش های راحتی نبوده اند. به این معنی که باید از استفاده از آب، فوم یا مایعات در اطراف آنها خودداری کنید.

اخیراً بسیاری از مدل هایی که در بازار به فروش می رسد ریش تراش های ضد آب هستند.  ایده خوبی است که قبل از خرید آن را کامل بررسی کنید.

تعمیر ریش تراش های ضد آب معمولا راحت تر و بهتر است. بسته به مدل، باید بتوانید تیغه ها را تعویض کنید یا آنها را از بیس اصلی جدا کنید و زیر یک شیر آب کاملا تمیز کنید.

انتخاب بین مدل های سیمی و بی سیم

درست مانند ریش تراش های ضد آب اکثر ماشین های اصلاح امروزی بدون سیم هستند. مدل‌های سیم‌دار سنتی‌تر هستند و می‌توانند آزاردهنده باشند.

وقتی که مشغول اصلاح یا ریختن کف روی صورت خود هستید. سیم برق در همه جا تاب می‌خورد. اگر تفاوت قیمت زیادی وجود نداشته باشد، همیشه ترجیح داده می شود که مدل بی سیم را انتخاب کنید.

انتخاب مدل هایی که از باتری استفاده می کنند یا باتری های قابل شارژ دارند

آنچه مهم است توجه داشته باشید این است که آیا ریش تراش مورد نظر شما از باتری های قابل شارژ داخلی استفاده می کند یا باتری های قابل تعویض.

ریش تراش هایی که از باتری های داخلی استفاده می کنند کمی سبک تر و راحت تر هستند. زیرا فقط باید کابل برق را به مدت 8 تا 10 ساعت وصل کنید و برای یک یا دو هفته آینده مرتب می شوید.

باتری‌های قابل تعویض مقرون به صرفه هستند، اما می‌توانند ماشین اصلاح را کمی سنگین‌تر کنند و شما همچنان باید هر از چند گاهی آنها را تعویض کنید. در صورت تمایل می توانید باتری قابل شارژ را انتخاب کنید.

مقاله پیشنهادی زرگیل به شما دوست عزیز

راهنمایی خرید ریش تراش مناسب

تعمیر و نگهداری تیغه ها و تعویض آنها

اکثر ریش تراش های برقی موجود در بازار تا جایی که تیغه ها به کار می روند، عمر طولانی دارند. تیغه های چرخان نیز در بیشتر موارد قابل تعویض هستند.

این ایده خوبی است که قیمت جایگزین ها و البته در دسترس بودن را بررسی کنید. اکثر برندهای معروف ادعا می کنند که تیغه های آنها می تواند یک یا دو سال دوام بیاورد.

برخی از کاربران قدیمی حتی ادعا می کنند که استفاده از ماشین اصلاح برقی در دراز مدت در مقایسه با تیغه های اصلاح دستی قدیمی مقرون به صرفه تر است. به احتمال زیاد هزینه ماشین اصلاح برقی را در طول عمر آن جبران خواهید کرد.

انتخاب مدل هایی با کاربردهای بیشتر

برخی از مدل‌های ریش تراش ممتاز دارای چند کاربرد هستند که به شما امکان می‌دهد به عنوان یک ماشین اصلاح قوی استفاده کنید.

اگر می خواهید ظاهر کمی متفاوت داشته باشید، این بسیار مفید است. به این ترتیب شما نیازی به خرید یک برش زن دارید که بسیاری از ریش تراش های امروز این آیتم را هم دارند.

وزن و طراحی نیز فاکتورهای مهمی هستند

بسته به نوع مدلی که انتخاب می کنید، ریش تراش ها ممکن است باتری های بزرگی داشته باشند یا از باتری های AA سنگین تری استفاده کنند.

قبل از انتخاب مدل، وزن محصول را بررسی کنید. علاوه بر وزن، اندازه و چسبندگی محصول از عوامل مهم دیگری است که باید در نظر گرفته شود. دسترسی به کنترل ها، فشردگی از دیگر مواردی است که اگر خیلی خاص هستید. برخی از مدل‌های دیگر ممکن است دارای حالت تقویت عملکرد باشند که سرعت تیغه‌ها را بیشتر می‌کند.

منبع: reliancedigital

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید