هشت راه برای از بین بردن انرژی های بد و منفی در خانه

0
1478
هشت راه برای از بین بردن انرژی های بد و منفی در خانه

امکان بودن انرژی های بد و منفی در هر جا و مکانی وجود دارد. برای رها شدن از انرژی های منفی راهکارهای وجود دارد در این مقاله به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد. چون محیط خانه باید عاری از هرگونه انرژی بد باشد.

گاهی اوقات حس غم انگیزی در محیط خانه هست که می تواند ما را هم کسل کند. باید یک بار برای همیشه آن حس‌های منفی، غم‌انگیز و کاملاً افسرده‌کننده‌ای را که می‌توانند تأثیر شگرفی بر خلق و خوی شما داشته باشند، از خانه خود دور کنید. به ما اعتماد کنید و این تکنیک‌ها را در خانه خود امتحان کنید.

هوای تازه به تنهایی حال و هوای خانه را خوب می کند

1- هر روز هوای خانه را عوض کنید.

سیلویا کریستمن، مربی رشد و گوروی سلامت و شادی، می‌گوید: اولین قدم برای انتقال هوای منفی به بیرون از خانه: «تمام پنجره‌ها را باز کنید و یک بادگیر ایجاد کنید تا هوا از آن عبور کند، حتی اگر بیرون یخبندان باشد هوای تازه همه چیز است. در حالی که در حال انجام آن هستید، بالش و پتوهای خود را نیز تکان دهید.

دود عود انرژی های بد را از بین می برد

2-هر روز عود روشن کنید.

این دود معطر برای مدت طولانی یک تمرین معنوی و مدیتیشن بوده است. پس چرا آن را در خانه امتحان نکنید؟ کریستمن می‌گوید که این کار به افزایش انرژی کمک می‌کند او می‌گوید: بهتر است در یک خانه ایی که انرژی منفی در آن نیست شروع به  مدیتیشن کنید. زیرا فضایی آرام، آرامش ایجاد می‌کند.

مقاله ای پیشنهادی زرگیل به شما دوست عزیز

3-حتماً چیزهای شکسته را تعمیر کنید یا دور بیندازید.

حتی اگر قصد داشتید به تعمیر آن صندلی  بپردازید، ممکن است ارزش نگه داشتن آن را نداشته باشد. آنجی چو، کارشناس فنگ شویی و زندگی کل نگر و بنیانگذار فضاهای جامع، می گوید: اشیاء شکسته  و خراب انرژی را در خودشان نگه می دارند و انرژی منفی را به خانه می آورند.

عطر شادی آور پرتغال

4- اسانس پرتقال را در اطراف خانه خود اسپری کنید.

اگر چیزی در بوی پرتقال وجود دارد که شما را به یاد لبخند و نور خورشید می اندازد، شما تنها نیستید. چو می گوید: نه تنها انرژی منفی را از بین می برد، بلکه خلق و خوی شما را نیز بالا می برد. می توانید قطره ها را در آب پخش کنید یا از اسپری اسانس ارگانیک استفاده کنید.

خانه ای منظم همیشه پر از انرژی مفید و مثبت است.

5- در اسرع وقت آشفتگی را از بین ببرید ( خانه ای مرتب داشته باشید )

بله، دلیلی وجود دارد که پس از تمیز کردن احساس خوبی دارید.  مورین کالامیا، مشاور فنگ شویی، می‌گوید: «اشیا انرژی زیادی را حفظ می‌کنند و از نظر فیزیکی، ذهنی، عاطفی و معنوی «مسیر» ما را به جلو می‌بندند. آیا به این موضوع اشاره کردیم که بی نظمی باعث خستگی و استرس شما نیز می شود؟

مریم گلی و عطر خوش آن

6- کل خانه خود را با مریم گلی ضدعفونی کنید.

یک روش محبوب بومیان آمریکا برای از بین بردن انرژی بد، روشن کردن مریم گلی و سپس خاموش کردن شعله است. کالامیا می‌گوید: «دود همان چیزی است که برای پاک کردن خانه‌تان استفاده می‌کنید.  من همیشه از جلوی در شروع می کنم و در جهت عقربه های ساعت حرکت می کنم. پس از ( لکه گیری = یعنی پاک کردن انرژی های بد و منفی ) کل خانه سعی کنید دود را به تمامی مکان های خانه برسانید ( مثل ما ایرانی ها که اسفند دود می کنیم ).

سنگ های کریستالی دارای قدرت هستند

سنگ های کریستالی دارای قدرت هستند

7 – از فضای خود با کریستال ها محافظت کنید.

متأسفانه، شما نمی توانید فقط رنگ مورد علاقه خود را برای این تمرین انتخاب کنید. کریستمن می گوید: تورمالین سیاه*برای دفع و از بین بردن انرژی منفی شناخته شده است. در حالی که رز کوارتز احساسات منفی را با احساسات مثبت جایگزین می کند. او توصیه می کند در صورت امکان آنها را نزدیک دستگاه های الکترونیکی نگه دارید.

 

*خواص سنگ تورمالین سیاه

گاهی اوقات سنگ تورمالین سیاه (Black Tourmaline) را کهربای سیاه (schorl) می نامند. تورمالین دارای یک ساختاری کریستالی شش ضلعی به همراه خط بندی های‌ موازی و مشخص است. تورمالین در رنگ های مختلفی وجود دارد که در کنار رنگ سیاه ، تورمالین صورتی ، سبز ، بنفش و قرمز را دارا می باشد

خواص سنگ تورمالین سیاه زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی کند. در ادامه این مطلب ما برای شما 3 مورد از مهمترین خواص سنگ تورمالین را بیان کرده ایم:

  1. محافظت از انرژی های مخرب
  2. سنگ تورمالین سیاه محیط اطرف را از انرژی های منفی پاکسازی می کند.
  3. متعادل کردن احساسات و هیجانات بیش از حد

زنگ ها و خواص آنها

زنگ ها و خواص آنها

8-در اتاق خود زنگ آویزان کنید.

تقریباً خیلی ساده به نظر می رسد، درست است؟ ملیسا ماترن، روانشناس حرفه ای، می گوید: «فقط زنگ خود را در هر گوشه اتاق و در درگاه خود به صدا درآورید. سپس، این هدف را در ذهن خود تنظیم کنید که امواج صوتی انرژی بد را به بیرون و انرژی خوب را به داخل منتقل کنند.

 

 

منبع: www.goodhousekeeping.com

امتیاز شما بسیار مهم است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید